Skocz do zawartości

DR 600 dla 14 latka??


Rekomendowane odpowiedzi

powiedz, czym jezdziles wczesniej ?

Simsona mial i jechal CR'ka setka takze doswiadczenia brak :D

 

Grayfox pisales ze przejechales sie na CR i dobrze sobie radziles. Wybacz ale nie sadze zebys odrazu wyczynial cuda na tym motocyklu. Pewnie odkreciles tylko na prostej, a w taki sposob potencjalu takiego motocykla nie poznasz! Ja jestem za jakąś setką! Nawet niech to bedzie MTX czy DT (Czyli cos niezniszczalnego :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po 4 miesiacach sadzilem ze mi brakuje mocy, ale jak ktos na forum mi napisal czy umniem zrobic to i to i tamto to stwierdzilem ze nie, wiec po co mi wieksza moc jak na takiej malej takich czynnosci nie potrafie zrobic, a co dopiero jak moto bedzie ciezsze jeszcze o polowe?

on ma 14 lat i nie sadze ze podniesie taka 600, a o wyciaganiu z blota po oski nie ma mowy, w 5 wyciagalismy DT pare minut tak sie zassala, z rzeki tez trudno sie wyciaga jak bagnisty brzeg sie trafi, bo zazwyczaj ktos musi wejsc do wody i go pchac,

na winklach i szybkich nawrotach tez bedzie mial problemy bo maszyne trzeba troche przegiac, a jak ja polozy w dodatku na noge to sam tego nie podniesie, u mnie potezny koles Terene nie mogl z siebie sciagnac jak przyglebil w lesie, mial szczescie ze 11 za nim jechalo ;]

 

najlepiej przejedz sie taka krowka po lesie i zobacz czy nie za ciezko bedzie, jak ktos powiedizal predzej, poloz na ziemi i sprobuj postawic na kola, to nie wyczyn ktory wazy 100kilo ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopak jest wyrosniety,wiec cos wiekszego mu potrzeba

 

wyrosniety - wysoki, ale tu chodzi tez o budowe, czy ma sile, nawet waga tu nie pomoze, bo gruby nie znaczy silny,

na moj gust chlopak jest wysoki i szczuply, bo teraz mlodzi tak rosna :D z kazdym rokiem wyzsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom tylko na prostej odkręcałem..i to nie na maksa;] bo wiadomo troche starcha miałem.

 

DR-ki już mi sie odniechciało;)

 

Tylko pojade do tego gościa i musze mu powiedzieć jakiego sprzęta ma sprowadzić.

 

A ile kosztuje utrzymanie KDX, DT oraz MTX??

 

Wie ktoś może? I jakie ceny?

 

Cena max. 3300zł, i chce pojeździćkilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrosniety - wysoki, ale tu chodzi tez o budowe, czy ma sile, nawet waga tu nie pomoze, bo gruby nie znaczy silny,  

na moj gust chlopak jest wysoki i szczuply, bo teraz mlodzi tak rosna  z kazdym rokiem wyzsi

no masz racje,ale chociazby z tego wzgledu ze jest wysoki to napewno nie warto patrzec na motory o poj.50-70 cm3 tylko cos troszke wiekszego szukac(oczywiscie bez przesady :D ).Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT oraz MTX??

 

to zalezy co psujesz :D, oponki rocznie to koszt (uzywek) okolo 120zl,

zestaw tlokowy to chyba cos kolo 150zl (tanszy jakis), zestaw napedowy cos kolo 150zl (tanszy), klocki hamulcowe (u mnie akurat) koszt 70zl, wszystko zalezy od tego z jakiej polki bys chcial, za tlok kuty mozesz dac bardzo duzo, tak samo jak za lancuch IRISa czy opony nowki,

no i trzeba doliczyc wymiane filtrow, olejow, no i kase na uszkodzenia,

zalezy jak kto jezdzi i jak niszczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do podniesienia dr potrzeba kawał faceta a nie gumki od majtek. :mrgreen: Z mojego punktu widzenia jedyne co do Ciebie pasuje to ODBLOKOWANE mtx 125,dt 125,kmx 125,ts 125.Nigdzie nie jest powiedziane ze bedziesz jezdził z kolegami na EXC 400 i WR 450 na tor przez puszcze i rozlewiska.Miej tez na uwadze ze (za przeproszeniem )gówno Ci pomoze siłownia jak zakopiesz sie dr w błocie. :)p.s kdx a dt to niebo i ziemia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciebie pasuje to ODBLOKOWANE mtx 125,dt 125,kmx 125,ts 125.Nigdzie nie jest powiedziane ze bedziesz jezdził z kolegami na EXC 400 i WR 450 na tor przez puszcze i rozlewiska

przez rok jeździłem kmx'em z kolesiami na wr,exc,yz i dawałem rade, kmx czy dt nie są drogie w utrzymaniu jak się o nie dba, znajomy kmx'em przejechał ponad 35tys km bez remontu

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze do "krów" (czyli 600-ek), to mój znajomy po ok. 8 latach jazdy szosowej przezucił się na teren i kupił sobie jako 1 enduro do jazdy w terenie Xt 600Z Tenere (wcześniej miał o wiele cięższe i szybsze motorki, między nimi kilka enduro). Jak jechałem z nim w lesie to on na 1,2 lub (raz) na 3 biegu jechał bo sie po prostu bał jechać szybciej (jak mi później mówił) :arrow: a ja jechałem wtedy przed nim na mojej WSK Cross :twisted: (zresztą ciekawie to musiało wyglądać)

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...