Skocz do zawartości

Skrzynia biegów w Hondzie!!Ile??


mwichan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc niedługo mogę stać się posiadaczem skuterka Hondy-nie wiem jaki model bo jeszcze nie rozmawialem z wlascicelem(znajomy rodzicow ) o tym motorze :!: Ale podobno jest tam uszkodzona skrzynia biegów (automat) i ile by mogła kosztować taka skrzynka nowa a ile używana?? dodam ze skuter jest z przedzialu 1990-1994 i podejrzewam ze jest to Honda Lead ale nic sobie nie dam uciac :oops: plis o info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyslam sie ze jest to sprzet 50ccm a takie skutry maja zazwyczaj skrzynie bezstopniowa (jeden bieg) jesli jednak jest ona uszkodzona to ja bym sie w to nie bawil wolal poczekac, dozbierac (swieta za kilka dni) i kupic lepszy sprawny sprzecik tak zeby na sezon spokojnie muc smigac...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o niewypowiadanie sie osób, które nie do końca są pewne swojej wiedzy lub też tylko teoretyzują co można zrobić i piszą teksty, które nic nie pomagają autorowi tematu. Jedyną osobą która konkretnie zastosowała sie do tego i rzeczowo w miare odpowiedziała jest użytkownik magneto.

 

Jak nikt nie wie to lepiej niech nikt nie pisze, niż ma wprowadzić kogoś w błąd. To jest forum a nie czat :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zepsute są tryby skrzyni biegów to można je bardzo łatwo dostać jeżeli zepsuty jest wariator to za standartowym bedzie troche problemów ale jeżeli bedziesz chciał sportowy to koszty wachają sie w granicach około 200-300zł.Mógł jeszcze pójść pasek ale to sa groszowe sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wy gadacie!!! Jakie drogie Jaka skrzynia?? Jezeli Przekladnia na kolo jest dobra to niby skrzynie tworzy przeciw talerz,wariator,pas i sprzeglo 8) POlini czy Hebo robi niemal do wszystkich modeli skuterow owe podzespoly 8)

 

[ Dopisane: 21-12-2005, 17:40 ]

POloni speed control 300 zloty Sprzeglo Rms 101zl i pas 50 zloty moze nie jest to tak malo ale jezli pozatym skuter jest w stanie dosyc dobrym to mozna sprobowac ;) Wlasnie najciezej bys mial z przelkadnią i trybami na kolo (Jaką Skrzynią Biegow To jest tlyko przelozenie Panowie Tamta przekladnia w korpusie karerow nadrabia obroty na kolo ;):P 8) POzdrawiam po zatym nie widzialem skrzyni biegow gdzie wchodzi 90 ml oleju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mowia ze nie oplaca sie - jesli nie bedzie mozliwa naprawa to bede myslal nad czyms innym a na moto mam teraz od reki 700zł no a potem na naprawe rodzice by sie moze rzucili-przeciez nie kupie yamahy rd ani hondy mb za 700zł chyba!!Co polecacie-moze jakies ogloszenia okolo700zł!!Pliska odpiszcie bo zycie bez zarejstrowanego moto i wogole bez papierow to meka

 

troche zagmatwane ale dzis jestem juz padaka bo wczesniej wstalem

 

PS Jak by ktos wiedzial o jakims fajnym moto za kwote podana wyzej to zeby byl z papierem i na chodzie to moze byc (choc lepiej jakis gotowy ;) ) do porpawek lakierniczych wogole wizualnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...