Skocz do zawartości

Zagadka na którą znam odpowiedz a 90%ludzi udziela blednych


samolot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wcześniej nie miałem okazji przeczytać wszystkiego, dziś przeczytałem jednym tchem 4strony tak mnie ten temat zaintrygował że szok.

WIĘC PROSZĘ NIECH KTOŚ W KOŃCU OSTATECZNIE ZAMKNIE TEN TEMAT PISZĄC JAK JEST !!! WYŁUSZCZAJĄC W PUNKTACH PRAWDĘ O TYM ZJAWISKU. Osobiście jestem za wersją wygranej sprzęta o większej pojemności. Porównanie hond przemawia do mnie bardziej niż dywagacje naukowe ...

Pozdrawiam 8)

PS Proszę tylko dalej sobie nie docinać a uzasadniać i jeszcze raz uzasadniać swoje argumenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli te dwa motocykle z powodu jakości wykonania i kształtów będą charakteryzowały się różnymi stratami związanymi z tarciem? Wyjaśniam - przy tej samej mocy i różnych oporach jeden motocykl będzie miał większą prędkość maksymalną. Co jeśli dwa motocykle dzieli przepaść technologiczna kilkunastu(dziesięciu) lat?

 

 

Trzeba sie zdecydować, czy mówimy o rzeczywistych motocyklach czy o teoretycznych modelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz kolacja wigilijna wlasnie nadchodzi moja krotka tu wizyta dobiegla konca i pozostaje tylko zyczyc wszystkim Wesolych Swiat  :buttrock:

 

od Wigilii troche czasu minelo, czy doczekamy sie posta, o ktory prosil awful?

 

sugerowałbym:  

-wymienić w 1 poście WSZYSKIE załozenia, czytelnie i jedno pod drugim zeby kazdy mogł ogarnąć to bez skakania po wypowiedziach...  

-wymienić przyczyny dlaczego miałoby być tak a nie inaczej- również jedną pod drugą, wyjaśnioną tak,zeby nie był to techniczny bełkot.można tu się odwołać do jakichś innych przykładów  -w myśl zasady ze wszystko nalezy uczynić jak najprostszym- ("ale nie prostszym"jak to rzekł jakiśtam filozoff)  

-podsumować kilka najwazniejszych elementów celem lepszego utrwalenia treści przez czytających...  

-tłumacząc podchodzić do innych z szacunkiem i zachętą- motywacja ważna jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...