Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No więc chyba się zdecyduje na te z womet-tech. Są mocowane na szpilę, przez całą szerokość ramy, więc to lepsze rozwiązanie niż to które proponuje zipser. A jest jakiś sposób na zabezpieczenie wydechów, pomijając mega wielkie gmole/klatki? Ehh, jak się (odpukać ;] ) wyłożę, to tak czy owak któryś wydech ucierpi :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Przeglądając ogłoszenia trafiłem na tego sprząta. Niby wszystko ok. ale zastanowił mnie ten patent z tylnym amorem. Pytanie do urzytkowników: To jakiś patent czy totalna rzeżba :banghead:

 

http://otomoto.pl/suzuki-tl-tl-1000s-2001r-M2223862.html

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego rzeźnia?

Jest tam zastosowany po prostu amor akcesoryjny, w dodatku dobrej firmy - WP. Jeśli trochę znasz historię TLS, to na pewno wiesz, że seryjny amor to był jeden ze słabszych punktów tej maszyny.

Poza tym zawsze możesz przedzwonić do gościa i zweryfikować co ma do powiedzenia w tej sprawie.

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wiem że ten łopatkowy to niewypał dlatego zastanawiałem się czy to typowy zabieg taka zamiana czy rzeźba w gównie. Tym bardziej że montując akcesoryjny amor pozostawiono seryjną sprężynę z boku. To mnie właśnie zastanawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość psikus89

A jakie macie pozakładane wydechy nieseryjne? Możecie napisać o swoich wrażeniach (słuchowych ale i wizualnych też :) ) dotyczących akcesoryjnych kominów, m. in. Viper, Devil, Scorpion? Fotki i filmy mile widziane. Planuję niedługo założyć jakieś fajne przeloty, dlatego jestem ciekaw.

Oto co mi się udało znaleźć:

Zdaje się, że Viper i Scorpion są bardziej basowe, w porównaniu do Devila, który jest raczej głośniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość psikus89

ja mam robione na zamówienie przeloty, ostatnio je kumpel obciął i dopełnił i dają zdrowo

Pewnie Dominator, które się trochę wydmuchały ;) ? Czytałem właśnie trochę o tym, że z jakością (w dłuższej perspektywie) różnie bywa.

Ja bym raczej wolał zachować oryginalne i założyć dedykowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...