Skocz do zawartości

Travis Pastrana and Nitro Circus 3


Rekomendowane odpowiedzi

Ale ogólnie film fajny tylko dzieki niemu już nie lubie charmichaela ( czy jak to sie pisze),

Bubba leżał praktycznie nieprzytomny a ten odrzucil jego motocykl cośtam pokrzyczal i pojechał dalej. Postawa bardzo niesportowa,

Scena z wyścigu w 48 minucie.

Wie ktoś może co to za utworek leci a końcu w drugiej czesci jak Bartram stawia motocykl na stojaku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma co sie dziwic miał powody zeby sie zdenerwować,

 

To jest wyczynowy sport na wysokim poziomie więc tu sie może wszytko stać a Bubba specjalnie tego nie zrobił. Wg mnie to jakby Ricky był fair play to by chociaz spytał sie czy nic mu nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ogólnie film fajny tylko dzieki niemu już nie lubie charmichaela ( czy jak to sie pisze),  

Bubba leżał praktycznie nieprzytomny a ten odrzucil jego motocykl cośtam pokrzyczal i pojechał dalej. Postawa bardzo niesportowa,

Dokladnie jeszcze go chyba pierdoln*l motocykle w cymbał :|

 

 

Wie ktoś może co to za utworek leci a końcu w drugiej czesci jak Bartram stawia motocykl na stojaku??

Mam ja gdzies na dysku zaraz Ci podam tytul

 

EDIT:Phunk Junkeez - People Following Me <--- tak to mam nazwane na dysku. A tak wogole to ta scena pod koniec NC2 mi sie cholernie podoba, jest strasznie prosta ale pieknie konczy film :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ma ktos link torrent?Np. do BitComet'a?Chodzi oczywiscie o nc3

Ej ale po co robic problem skoro film jest na eMule i wiadomo ze dziala? :D POzatym szanowny uzytkownik Hormon (pzdr :D ) wysyla filmik na DVD za jakies psie pieniadze takze mozesz sie z nim dogadac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DIT:Phunk Junkeez - People Following Me <--- tak to mam nazwane na dysku. A tak wogole to ta scena pod koniec NC2 mi sie cholernie podoba, jest strasznie prosta ale pieknie konczy film

 

Dzieki. Ta scena mnie normlanie rozwala - jest suer ujęcie + ta zajefajna muzyczka. Spróbuje takie coś kawa zrobić i jak si enaucze to zrobie scenke własnie z tą muzyczką.

aaah te mażenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Ta scena mnie normlanie rozwala - jest suer ujęcie + ta zajefajna muzyczka. Spróbuje takie coś kawa zrobić i jak si enaucze to zrobie scenke własnie z tą muzyczką.  

aaah te mażenia

Wierze w Ciebie :mrgreen:

Ej nie mam zadnego eMule i rowniez zamiaru tego instalowac.

Przykro mi ale film sam do Ciebie nie przyjdzie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze rozwinela sie dyskusja o jezdzie fairplay w mx i sx

 

nie wiem czy cos takiego wogole istnieje ,mowa tu o rywalizacji Chad Reed vs Ricky Charmichael ,i ogolnie innych zawodnikow > oni naprawde ostro walcza i tam nie ma czasu na sentymenty > wiem ze to jest dziwne ,ale taki juz jest ten sport i zeby wygrac oprocz extra sprzetu . techniki trzeba byc jeszcze sprytnym i twardym , Pojedynki Panów z numerami 4 i 22 sa bardzo zaciekle i ciekawe , wyglada to tak jakby oni sie nie nawidzili :] jestem ciekaw czy tak samo jest poza torem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza torem pewnie sie przyjaznia :D Moim zdaniem tez powinien sie zaptac ale czy jadac np po mistrzostwo ktos mysli czy pytac sie swojego wroga czy nic mu nie jest ? Wsiada i leci. Gdyby przegral to napewno poczulby to finasowo (sponsorzy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...