Skocz do zawartości

Travis Pastrana and Nitro Circus 3


Rekomendowane odpowiedzi

no apropos fair play w zeszlym sezonie Everts miał być przecież zawieszony na rok za to ze rzucił w Pichona goglami. Znaczy pichon walnal w carmichela on sie wywalil - wiedzial ze juz nie bedzie w pierwszej 5 wstal i jak pichon przejezadzal kolo niego (bo to było przed winklem a on pozniej przebiegł na drugą strone) to rzucił w niego goglami. I co ?? Everts nie został zawieszony a głośno było bo nawet na www.enduro.pl pisało o tym. Ja akurat oglądam sobie wszystkie europejskie zawody mx wiec na żywo to widziałem i z tego co widze to everts rzeczywiście jest nerwowy ale Pichon sobie zasłużył. Dodam tylko że everts nie został zawieszony na rok. Nie wiem czy został zawieszony w ogóle ale nawet jeżeli to napewno nie na długo bo nie zdobył by takiej dużej punktacji w klasyfikacji generlanej - a jest ona OLBRZYMIA a przecież nie zawsze był pierwszy na mecie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie - ci co zassali NC III zostawcie dzisiaj na noc emule włączone PROSZE WAS OKAZCIE SIE KOLEGAMI  

 

[ Dopisane: 28-12-2005, 22:05 ]

razorback 2,0 dodam zebyscie weszli na ten serwer

 

 

popros o friend sloty... na emulu przeciez jest system ticketow, a w tym momencie masz pierwszenstwo do sciagania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja sie tam nie bawilem tylko poprostu wzielem od Hormona (dzieki Meister ;) ) , a co do filmu to musze powiedziec ze ladny pokaz dali ;) Az sie chce ogladac , ladna muzyka i oprawa graficzna :notworthy: Ogolnie polecam ! Trzeba to zobaczyc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

no to ja nie chce zasmiecac tematu, al moim zdaniem to pokręcili parre backflipow i nic wiecej. Może dlatego tak uważam bo mam mnóstwo tych filmów USA. Crusty demons uważam za dużo lepsze filmy. Tamte ich podróże są naprawde KOZAK.....5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[OFFTOPIC MODE: ON]

 

wytłumacz bo nie czaje bazy ;)

 

Oops, nie zauwazylem... Na emulu system jest taki - wyslesz 1gb jakims ludką to prawdopodobnie tez sciagniesz 1gb. W momencie, gdy sie wymienisz slotem (dodasz do przyjaciol czy jak to sie tam nazywa w polskiej wersji) i druga osoba Cie doda, to w tym momencie gdy sie uczepisz (kolejka, gdy juz ktos sciaga, albo masz zapchane lacze to sie nie uczepisz) jakiejs sciaganej czesci (jest podzial na .part'y w emulu) to ciagniesz ja do konca w przyspieszonym tempie. (zalezne od przepustowosci lacza wyjsciowej peer'a z ktorego sciagasz)

 

Ale ogolnie osiol to dziki program, gdyby nie wychodzily co tydzien nowe wersje to mozna by sobie zcrackowana wersje zalatwic, gdzie masz fake sloty :) ale to tez wyzsza szkola jazdy.

 

[OFFTOPIC MODE:OFF]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja nie chce zasmiecac tematu, al moim zdaniem to pokręcili parre backflipow i nic wiecej. Może dlatego tak uważam bo mam mnóstwo tych filmów USA. Crusty demons uważam za dużo lepsze filmy. Tamte ich podróże są naprawde KOZAK

 

w 100% zgadzam sie z kolegą, Pastrana to wymiatacz ale twórcy Crusty wymiatają :notworthy: ( choc crusty demons 9 mi nie przypadł do gustu tak jak NC.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...