Skocz do zawartości

Kawasaki VN 750- tłumiki z jednej strony


bwoj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie :)

Planuje w swoim Vulcanie przerobienie układu wydechowgo na jedną stronę, zastanawiam się czy, można dopasować wydechy od innego modelu motocykla?. Może jest Ktoś na Forum kto może mi coś podpowiedzieć na ten temat ?

Z góry dziękuję i pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje w swoim Vulcanie przerobienie układu wydechowgo na jedną stronę' date=' zastanawiam się czy, można dopasować wydechy od innego modelu motocykla?.[/quote']

 

Od innego motocykla raczej nie dopasujesz. Jedyne wyjście jakie mi przychodzi do głowy to zrobienie od podstaw nowych kolanek (lub kupienie gotowego wydechu na jedną stronę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem na ostatniej giełdzie motocyklowej we Wrocławiu, trudno dostać co kolwiek do tego modelu. Znalaałem jedną firmę z Poznania ale powiedzieli mi że do tego modelu mogą zrobić tylko na wzór.

A jeżeli chodzi o gotowy układ wydechowy na jedną stronę to nic na ten temat nie słyszałem. Mógł byś coś więcej na ten temat napisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szaleństwo :?:

Zastanawiałeś się jak to będzie wyglądać :?:

Właściwie... jak wykombinujesz coś ciekawego...

Czekam na efekty, daj znać jak zrobisz.

A jak inne ubranka dla wulkanka :?: Masz szybę lub gmole? nie jest łatwo coś dostać do 750-tki.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podjąłem jeszcze ostatecznej decyzji,ostatnio na ebayu namierzyłem super wydechy "cobra" za rozsądną cenę, zastanawiam się nad sprowadzeniem ich (niestety aż z Anglii), co do innych dodatków to bardzo duży wybór do tego modelu jest na stronach niemieckich i o dziwo ceny bardziej przystępne niż u Nas

pzdr. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

np. sprowadzenie kompletnego układu wydechowego z Anglii to koszt 45 funtów, przesyłka ubezpieczona z Niemiec około 20 euro (większe przesyłki ), co przy cenach za części i tak jest opłacalne

pzdr :D

 

[ Dopisane: 22-01-2006, 04:00 ]

Szaleństwo  

Zastanawiałeś się jak to będzie wyglądać  

Właściwie... jak wykombinujesz coś ciekawego...  

Czekam na efekty, daj znać jak zrobisz.

Właśnie się zdecydowałem :D , wydechy będą z jednej strony , jak będzie gotowe puszczę fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...