Skocz do zawartości

Wszystko co dotyczy hondy MTX 50,80,125,200


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nie wiem bo u mnie mam odlaczony obrotomierz ale zdaje mi sie ze wiecej niz 8 sie nie kreci przynajmniej tak jest u mnie

 

Moj moto jest raczej zablokowany bo o 1 do 3 ładnie idzie ale juz dalej ciezko sie rozpedza to raczej ma blokady a nie mam pojecia jak go odblokowac bo na necie nie ma takich poradnikow jak do DT no ale na takim trzeba sobie jakos radzic moze pozniej uda sie cos wykabinowac z ta blokada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja w terenie typu błoto, piach też potrafi wciągnąć ponad 7l. To całkiem normalne.

 

 

A co do blokowania, to nie słyszałem, żeby MTX-y były blokowane. Jedyne co mają to chyba lejek w dyfurorze a poza tym nic. Zobacz w dowodzie jaką masz moc. 125 ccm powinna mieć 20 KM.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa blokowane chyba. Ja w dowodzie nie moge zobaczyc bo mam zarejstrowany na motorower i mam wpisane tylko 2,00 kW i 49,00cm3 ale i tak jak bym mial wpisane normalnie to moto moze byc zablokowane. A z tego co czytalem to te motorki sa blokowane tak samo jak yamaha DT

 

Ma ktos na sprzedasz czesci silnikowe do mtx 80 powietrze?? prosze pisac bo potrzebuje pilnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mtx 80 byla chyba blokowana zwezjka w dyfuzorze przynajmniej ja mam slady po rozpruciu i spawaniu (na moim dyfuzorze pisze bodajrze honda g80) a też mam powietrzaka

 

powietrzak kręci 11tys na luzie na pierwszych biegach też

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tej proporcji każdy leje ile chce i uważa że dobrze :D 1:30-1:50 ile uważasz za stosowne zaraz odezwą sie tysiące głosów że nie tak bo tak itd :D

 

było kupić midlanda za tą kase miałbyś 1.2l pólsysntetyka :D

 

ja leje tak pi razy drzwi między 1:30 a 1:40

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam problem z moim mtx. Nie chce mi wogole odpalac jak jest zimny jak juz odpali na pycha to chodzi elegancko i jako go rozgrzeje to odpala na pierwszego kopa. Zimnego wogole nie idzie odpalic swieca jest sucha i nie odpala wystarczy pchnac 5-8 metrow i odpala. Co moze z nim byc nie tak??? Jak mogl bym to zrobic zeby odpalal??

 

I co nie wie nikt co jest grane z moim motorem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak kolega napisał taki plastik pisze na nim choke i to wtciągasz i masz właczone ssanie......

 

moja np zimna bez ssania nie odpali jeszcze w takie temepratury jak są teraz........musisz choćby na 1 sek wciągnąc ssanie i jak odpali puścić....

 

jak sprawdzić ?? jak na zimnym silniku pociągniesz ten pierdylnik to powinny wzrosnąc obroty a na ciepłym po pociągnieciu za to powinna zgasnąć

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...