Skocz do zawartości

ECM zaczyna swoją działalność ;)


Rekomendowane odpowiedzi

w ktorych miejscach wy jezdzicie bo jeszcze nigdy was nie widzialem oprocz tego czerwonego skuterka

ooo za to ja cie często widywałem jak dojeżdżałeś do przystanku PKS w Rostkach Piotrowicach i zawracałeś w kierunku Małkinii ;) Jakie ten świat mały hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ktorych miejscach wy jezdzicie bo jeszcze nigdy was nie widzialem oprocz tego czerwonego skuterka

ooo za to ja cie często widywałem jak dojeżdżałeś do przystanku PKS w Rostkach Piotrowicach i zawracałeś w kierunku Małkinii ;) Jakie ten świat mały hehe

 

testowalem ile wyciagne :twisted: i dalej w strone Nura tez moze za szybko jezdze ze was nie zauwazylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testowalem ile wyciagne  i dalej w strone Nura tez moze za szybko jezdze ze was nie zauwazylem

hehe no ja jak w rostkach jestem to śmigam tylko na motorynce http://bikepics.com/pics/pics/romet-pony50...pics-230025.jpg

bo husqvarne to w warszawie trzymam. Do rostek przywiozłem tylko raz więc trudno żebyś mnie widział ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testowalem ile wyciagne  i dalej w strone Nura tez moze za szybko jezdze ze was nie zauwazylem

hehe no ja jak w rostkach jestem to śmigam tylko na motorynce http://bikepics.com/pics/pics/romet-pony50...pics-230025.jpg

bo husqvarne to w warszawie trzymam. Do rostek przywiozłem tylko raz więc trudno żebyś mnie widział ;)

 

no ale motoryna tez calkiem calkiem jak snieg stopnieje to mozemy sie poganiac hehe :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te miszczu hehe nie kozacz bo ci w wakacje bladym wstydu narobie... a przy okazji jak ci idzie jazda na gumie??? nauczylem cie czegos?? heheh  :twisted:

 

ty sie nie odzywaj bo wrzuce twoje zdjecia na forum i bedziesz sie wstydzil ;) chociaz lepiej ludzi nie straszyc :laughing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, miszczu może kojażysz Karola(CBR900RR) ja jestem jego bratem, jak ostatnio lecieliście Kościelną (ZX9 i Ural) to się zatrzymywaliście, ja wtedy na motorynie stałem ;) A my latamy w terenie zazwyczaj po tych polach i łąkach od Małkini Górnej do Dolnej, lasy na przewozie i lasy za ulicą Brokowską. W nowym sezonie mamy zamiar wypuszczać się troche dalej, wzdłóż Bugu od łęgów aż po Brok, kupujcie endurasy to będzie z kim latać ;) pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wielki RESPEKT!! Super filmik ;) . Szkoda, ze u nas w ekipie nie ma kamerki bo by całkiem podobnie to wyglądało ;) ... Mam nadzieje, ze bedą następne części ;) Respekt dla tego co sklepał filmik do kupy ;) ...haha (sorki za wcześniejszą pomyłke ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...