Skocz do zawartości

Szukam Ludzi z Podlasia.


maeko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

proszę bardzo, rozsądnie naklejane wbrew pozorom na sporo wystarczają, chociaż fakt, mogłoby być ich nieco więcej, ale cóż... popyt jest duży i to pozytyw, możliwości finansowe sponsorów... ograniczone. Klejcie z rozmachem, niedługo wpadnę, to będę wypatrywał rezultatów.

Ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pocztą pantoflową zasłyszane że o godz. 14 na parkingu przy kościele ( ja będę się tam kręcił już od 13, o ile będzie pogoda;) )

http://img162.imageshack.us/img162/1581/mapadx0.jpg

Nie jestem związany z organizatorami, ale można do mnie dzwonić jutro (660940772)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Poszukuje kogoś z podlasia (najlepiej Białystok) kto posiada Suzuki GN... Poszukuje pomocy, gdyż ktoś ukradł mi korek wlewu paliwa z mojej GT i nie wiem czy korek z GN bedzie pasowac. Pozdrawiam i prosze o kontakt tutaj albo na gg 3244440. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Stoi w garażu, nie spieszy mi się żeby ja puszczać bo zadbałem o nią i odwzajemnia to za każdym razem jak na nią wsiadam :wink:, może zimą... a ty miałeś zalecieć obejrzeć...

 

Ściągnąłem ZZR-a 400 dla dziewczyny, w czwartek niestety pisze egzamin i teraz nie mogę w garażu posiedzieć (o zgrozo!) ale na sobotę mieszkam w garażu :icon_mrgreen: :bigrazz: :biggrin: regulacje, wymiany, czyszczenie i wszystko co najlepsze :wink: Byleby części i materiały doszły do tej ZZRki... Małe kawy to żadkość i trzeba trochę się naszukać..

Nie wiem czy wyrobie na jakikolwiek zlot bo studia się zaczynają i nie wiem jeszcze co i jak ale jakby co to dam znać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...