Skocz do zawartości

Szukam Ludzi z Podlasia.


maeko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam i pozdrawiam wszystkich fanow i uzytkownikow motocykli.Czy ktos z was bierze udzial w akcji PATRZ W LUSTERKA,SPRAWDZ DWA RAZY MOTOCYKLE SA WSZEDZIE ?

mogę Wam podrzucić ileśtam sztuk 15 marca, wezmę od Plocho, tylko się zorganizujcie i zdeklarujcie jakąś ilość - tylko info na PW - żebym nie przegapił.

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już zamówiłem 40szt. Zastanawiam sie czy nie wybrać się i porozmawiać z mediami w regionie (tv gazety)zeby zamiescily jakies info cos w stylu reklamy.Co o tym myslicie?A może macie jakiś znajomych ktorzy tam pracuja i mogliby pomoc?Ja część naklejek postaram sie na nakleic na karetkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, to zróbmy tak...

nawet w tym wątku zbierzcie zamówienia, ja zaproponuję jakieś miejsce na spotkanie 15 marca. Na dzisiaj mam 2 000 sztuk od Plocho, ale to juz rozrzucam w Wawie, Łodzi, Krakowie i Wrocławiu. Jak się zbierze tego sporo - wezmę jeszcze większą partię dla Was, bo na teraz mogę mieć około 200 sztuk.

Tylko niech ktoś to podsumuje i najchętniej wrzuci do mnie na PW - chociaz wątek też śledzę...

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacek0707 jezeli jest jeszcze mozliwosc to ja wezme ile bedziesz mogl zalatwic poprostu rozdam je chlopakom do rozklejenia.Tylko czy ty je wyslesz poczta czy mozne je odebrac osobiscie gdzies w bialym.Oczywiscie koszt przesylki pokryje.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Rampel, to proponuję tak:

sobota, 15 marca pojawiam się o godzinie np. 13.00 pod bankiem PKO BP na... Chrobrego, albo Mieszka (o ile dobrze pamiętam, po paru latach mylą mi się te ulice :-)

Będę miał na pewno ponad 100, może ze 200 sztuk, więc zapraszam wszystkich chętnych.

Będę granatowym Mondeo kombi na krakowskich blachach, lub czerwoną Primerą na wołomińskich (WWL). Oba auta mają naklejki "motocykle są..." jakoś tak to leci.... :)

A więc zapraszam wszystkich chętnych. Jeszcze potwierdzę.

Ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...