Skocz do zawartości

mandaty


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zbycho. Hmmm o tym nie pomyslalem bo ja mam przelewy za free juz od dobrych 5 lat wiec zapomnialem ze takie cos istnieje jak oplaty za przelewy. Konto mam w mBanku a tam tak mam ( teraz jest chyba 50gr do innych bankow i 0gr do US, ZUS itp)

 

Wiec moja metoda dobra jak sie ma dobry bank ... :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

...dopiero zauwazyłem ten temacik...

 

... dziwne jest to że za podwójną ciągłą dostałeś 500zł , wg taryfikatora za to wykroczenie przewidziane jest 200 i 4 pkt karne, art 92par1 KW, chyba, że przypisali Ci dodatkowo spowodowanie w zagorżenia w ruchu drogowym- innymi słowy tamowanie, utrudnianie ruchu- art 90KW

 

...co do zagiętej tablicy jest to traktowane jak powodowanie iż tablica jest nieczytelna art 97KW (100zł 2 pkt), poza tym mundurowi są cięci na zakrywanie tablic jeżeli chodzi o fotoradary do puszek(4 koła)- oblepianie błotem, zaschnięte liście klonowe itp. sposoby

 

...a tłumaczenie że ktoś zagiął wam na parkingu raczej nie przejdzie , gośc zawsze powie Ci ze masz obowieązek sparwdzić przed rozpoczęciem jazdy różne rzeczy nie tylko to czy tablica jest czytelna

 

...a co do spłaty mandatu ratalnie, możesz spłacać w ratach na konto za pomocą druku przelewu na konto(najczęściej bedzie konto właściwego urzędu wojewódzkiego), ale masz na to raczej rok od daty wystawienia mandatu jeżeli się nie wyrobisz sciągnie z Twoich dochodów bądź konta właśnie Urząd Skarbowy

 

...a tak poza tym każdy od czasu do czasu płaci, taka kolej rzeczy, a w gruncie daje nam to na przyszłośc małą nauczkę aby nie przeginać i od czasu do czasu manetkę rozkręcić chwilę później , np jak podwójna ciągła się skończy :buttrock:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...