Skocz do zawartości

Ciuszki na motocykl dla kobitki ;]


Rekomendowane odpowiedzi

Gryzie mnie pewna rzecz. Otóż w przyszłym roku właśnie tez w tym okresie co teraz mamy, mam zamiar kupić kombinezon(2częściowy) buty kask i rękawice. Odrazu mówię ( a raczej piszę hi hi :D ), że chce go zatrzymać na dłuższy czas i nie bede miała zamiaru go sprzedawać... Mam dopiero 16 latek i watpie żebym urosła jeszcze kilka centymetrów wzwyż sadze, że na mój mikry wzrost (163cm, małe jest piekne? :roll: ) coś sie znajdzie, nie koniecznie najbardziej znanych firm. Polećcie mi (ludzie z Poznania w szczególności :P ) jaki kombinezon na takiego mikrusa jak ja kupić, a chce go prznaczyć i na nauke normalnej jazdy przy zdawaniu na A i na normalne funkcjonowanie na przyszłym GS-ie 500F i jeszcze przyszłej Yamasze R6. Myślałam nawet nad kolorystyką (o ochronie własnego cialka to juz nie wspomne to jest obowiązek) Kask bym chciała mieć Niebiesko-srebrno czarny, a kombinezon to albo szaro czarny, albo podobne co kask. Aha co najwazniejsze kasa :D Chce przeznaczyć na zakup całego ekwipunku hi hi około 3,5 tys, zł góra. Chyba sie w tym zmieszcze. W przyszłym tygodniu wybieram sie na Milczańską<= W Poznaniu i idę poprzeglądać i posprawdzać co i ile kosztuje. ale tak czy siak poradzcie coś. Licze na duzo informacji. Dziekówka z góry i goraco ciepluche pozdrowienia z Poznania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dopiero 16 latek i watpie żebym urosła jeszcze kilka centymetrów wzwyż sadze

Człowiek rośnie do 21 roku życia, tak średnio, więc zastanowiłbym sie. Co do kasków, kurtek, kombinezonów to proponuje użyć opcji SZUKAJ, napewno znajdziesz dużo ciekawej lektury na ten temat na Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to będzie w przyszłym roku, to nie ma się czym podniecać. Ale najlepsze oferty są zwykle na początku września, czyli na koniec sezonu. Z Poznania masz tylko 300 km do Berlina, więc pojedziesz i za przyzwoite pieniądze ubierzesz sie w Louisie lub HG... ewentualnie w Polo.

 

A na razie nie ma się co zastanawiać - zbieraj teraz kaskę.

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to będzie w przyszłym roku, to nie ma się czym podniecać. Ale najlepsze oferty są zwykle na początku września, czyli na koniec sezonu. Z Poznania masz tylko 300 km do Berlina, więc pojedziesz i za przyzwoite pieniądze ubierzesz sie w Louisie lub HG... ewentualnie w Polo.

 

A na razie nie ma się co zastanawiać - zbieraj teraz kaskę.

 

Nie podniecam sie tylko nie wiem jakiej firmy kupić jest ich przecież dosc duzo na rynku prawda? Chciałam poprostu, zebyscie mi pomogli, a pozatym nie mam paszportu a moi starsi raczej nie pojadą ze mną, gdy mówie mamie że bede kupowac ciuchy na moto to mówi swoje "Oczywiscie, dziewczyno nie przeceniaj swoich możliwości" Itp. Dziękówka za odpowiedz wszystkim i poszukam jeszcze troszkę, a właśnie lepiej we wrześniu kupowac czy w grudniu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.louis.de maja rowniez ciuchy na crossa

 

P.S. google twoim przyjacielem ;)

 

 

Nie mogę się połapać, na tej stronie. Ale z tego, co tam znalazłem to ten louis to sieć z sklepów z akcesoriami motocyklowymi i mają tam wszystko dla motocykli. I czy sklep mieści się w centrum Berlina czy na obrzeżach czy jest problem z dojazdem ( tu chyba dam rade jest naviga), Jaka jest powierzchnia sklepu chodzi mi oto czy jest warto zrobić te pare kilometrów, czy mają też części i czy gadają po angielsku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latwo dojechac, jest duzy, gadaj po angielsku, niemiecku i ctasem po polsku. 93% swego zycia spedzam ostatnio w Berlinie wiec jakby co moge pobawic sie w oprowadzacza. Polecam tez poszukania informacji na tym forum :P Opcja szukaj nie gryzie i nic nie kosztuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...