Skocz do zawartości

Mój kolejny filmik - KTM 125 EXC


Rekomendowane odpowiedzi

ale moge sie mylić bo nowego EXC 125 jeszcze nie składaliśmy ( z katronu oczywiśćie)

jak dawali w starszych modleach to i nowych dają ten "ladniejszy" dyfuzor.

no dobrze jak taki exc wyjezdza z salonu to ma tylko blokady na dyfuzorze , czy jeszcze gdzies ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze jak taki exc wyjezdza z salonu to ma tylko blokady na dyfuzorze , czy jeszcze gdzies ??

2 to nie bardzo sie orientuje ale wszytkie KTMy 4T miały na filtrze, gaźniku i wydechu. to w 2t pewnie też jest podobnie. Wystarczy zajrzeć i sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odbierasz EXC 125 z salony to ma 15KM ale w koplecie chyba dają odrazu rozblokowany dyfuzor - ale moge sie mylić bo nowego EXC 125 jeszcze nie składaliśmy ( z katronu oczywiśćie)

Jak kiedys w TNT byłem to leżały dyfuzory z nowych KTM'ow do odblokowania. Roztaczają oni po prostu ten otwór wlotowy i po blokadzie. W DT jest to w formie wkładki ktora mozna wyjac natomiast w ktm'ie to wszystko jest "w kupie". Tak samo miał Piotrek w EXE125

no i nie katuj go tyle w miejscu ty weź sie za jeżdżenie bo stojąc i sie zakompując czy kręcąc bączki sie dużo nie nauczysz

I najlepiej niech posmiga jeszcze z ludźmi, ktorym niezle idzie bo wg mnie to naprawde pomaga!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 to nie bardzo sie orientuje ale wszytkie KTMy 4T miały na filtrze, gaźniku i wydechu. to w 2t pewnie też jest podobnie. Wystarczy zajrzeć i sprawdzić.

exc mają właśnie przysłonięty wlot powietrze przy filtrze i mniejsze dysze w gaźniku ale nie wiem czy to chodzi o blokowanie czy o docieranie. No ale 15KM musi miec zeby zarejestrowac na A1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słychać że KTM zablokowany ma taki sam odglos jak moja DT125 kiedy była zablokowana, ale ogulnie to nawet niezłe tereny tam masz dookoła, tylko nad techniką jeszcze troche popracowac , no i gratuluje wygranej małego japońca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i niezle pierdniecie ma ten KTM

 

Nie wiem jak do tego doszedłeś ale obejrzyj jeszcze raz. przecież każdy zauważył że on nie jedzie. zacznie dopiero jak sie go odblokuje.

W sumie to może i dobrze bo si eładnie dotrze i n apoczątku moc da sie opanować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jezdzilem na KTM-ach nigdy ,ale wydawalo mi sie ze idzie dobrze, moze i faktycznie troche przyblokowany jest, bo slychac jak sie muli czasami. Ale pierwszy raz jak obejrzalem to nie zwrocilem na to uwagi i jak pisalem ladnie szedl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...