Skocz do zawartości

Enduro, najlepiej 125ccm do 7k


Gość maxthon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce nic sugerować, :P , ale jak wiecie kolega przesiada się z simsona o mocy 3,7km i chce jeździć po polach i mieście więc może nie potrzebuje do tego celu odrazu EXC czy innego wyczynowca, a za 7 tys, może dorwać dobrą DT czy KMX których ok 22km w zupełności mu wystarczą, a za pozostałą kase kupić jakieś ciuchy czy ochraniacze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic sugerować,  , ale jak wiecie kolega przesiada się z simsona o mocy 3,7km i chce jeździć po polach i mieście więc może nie potrzebuje do tego celu odrazu EXC czy innego wyczynowca, a za 7 tys, może dorwać dobrą DT czy KMX których ok 22km w zupełności mu wystarczą, a za pozostałą kase kupić jakieś ciuchy czy ochraniacze...

Dt ma 27km. Pozatym wg. niektorych jak widac, enduro 125cm3 roznia sie tylko moca . Kurde moc to ja bym postawil gdzies dalej w tyle. Po co ma kupowac niewiele slabsza DT'tke ktora zdecydowanie gorzej sie prowadzi i ma slabsze zawieszenie niz KDX? Roznica jest kolosalna i naprawde mozna wszystko wykonywac z 2 razy wieksza predkoscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi DT to jest tak ze ludzie mja zblokowane i sie chwalą ze nieby wersja otwarta i ma 30 km i jak sie przejedziesz taką DT to wtedy sie człowiek rozczarowuje. NIech pojezdzi dobrym DTkiem to zobaczy jak fajnie chodzi, tyle że zawieeszenie przy takiej mocy już nie wyrabia w terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wydaje mi się, że ten KDX będzie najlepszy. Teraz pytanie do enduroguy - jak drogię są części do tego i ile pali :P No i czy nie wie ktoś, gdzie można znaleść jakieś dane techniczne, bo na stronie kawasaki tego modelu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i czy nie wie ktoś, gdzie można znaleść jakieś dane techniczne, bo na stronie kawasaki tego modelu nie ma.

Moc cos ponad 30km waga jakies 105kg (niewiele wiecej niz KX125 91' ) rama jak KX125 91', plastiki tez. Najlepiej bierz tego z upsidedown z przodu.

 

jak drogię są części do tego

Tłoki sa tylko Wossnera albo orginalne no i w cenie takiej jak do innych moto czyli wossner 370zł chyba. Korbe idzie dostac za 300zł Prox'a.

 

ile pali

Jak kazde enduro 2t 125cm3 - 4-7litra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dbasz o moto to Ci sie nie popsuje i nie wazne co to jest (takie jest moje zdanie). Ja mam KDX'a od czerwca i od tej pory nic mi w nim nie padło

dokladnie zgadzam sie z Toba.Mimo ze Cross/Enduro przeznaczony jest do jazdy w terenie(blota, wody itp. itd.) to jednak trzeba systematycznie czyscic ten motor,dbac o czystosc filtra powietrza i obserwowac motorek (gdy sa jakies niepokojace glosy ,usterki) to trzeba odrazu z tym zrobic porzadek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...