Skocz do zawartości

dniepr


bogdan196
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale teraz poprstu chyba nie mozna mu nic zarzucic, a Jak Sie sprawuje(awaryjnosc itp.)?

Narazie jest OK, ale na samym poczatku zlapal mu jeden gar (oryginal ruskie) i musial dokupic komplecik.

Dosc fajnie ma zrobiony alternator . Dorwal gdzies taki malutki francuski i laczony jest z zebatka i kawalkiem walka za pomoca takiego niby sprzegla elastycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie wszyscy gosc od dniepra sam dzwoni do mnie i chce to na siłe sprzedac mowi ze ktos daje 2500 ale mi sprzeda za 2300 nie mam pojecia o co mu chodzi co robić dalej?

Za 2,5 to powiedz zeby sie odczepil i udaj twardziela :P . Powiedz ze masz jeszcze drugi moto za nizsza cene itd. Musisz troche posciemniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz ze masz jeszcze drugi moto za nizsza cene itd. Musisz troche posciemniac.
To jest B.dobry sposób :lapad: chyba więkrzość sprzedających na niego siada :P..sam takim sposobem podczas kupna 251 sporo urwałem .....tym własnie sposobem i czepianiem siem glupich detali :P:P

 

Pozdro

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie :Pmoze to nie ladnie tak sie wypytywac ale mógl bys sie pochwalic: Fotki, cena, no i pierwsze wrarzenia!

 

Pozdro

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena 2300 jak pisalem ma przejechane 178km jest wszystko nowe :tylko do remontu:jutro rozbiore dyfer to sie okaze co jest trefne od jutra nie daje wamwszystkim"Żyć" pozdrowka dla wszystkich

 

[ Dopisane: 02-12-2005, 20:55 ]

jeszcze chyba nie było takiej wiadomosci na forum Żona sie do mnie nie odzywa przez moj zakup Ale cyrk nic nie wiedziała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...