Skocz do zawartości

Samochód motorower


Empire
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Szczerze, jakbym zobaczyl cos takiego na ulicy to bym sie zaczal smiac :D. Wg. mnie to takie sprzety sa do d***, przeciez do niczego innego jak do "szpanu" sie nie nadaja, bo co z tym zrobisz? Nawet po full tuningu, zakladajac, ze bedzie to mialo z 14KM (jak dobrze pojdzie) bedziesz mogl ogladac motorynki tylko od tylu :P

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

przeciez do niczego innego jak do "szpanu"

Niewiem czym tu szpanować :P To ma tylko służyć do przewożenia z punktu a' date=' do pukntu b. Myśle że bło by to bardzo dobre dla listonoszy na wsi.

Szkoda ze w tym car audio nie montują

A co to za problem zrobić instalacje audio ? Żeby tylko ładowanie solidne było, to by było git.

Szkoda że to automaty są, bo można by sie bezpiecznie powyżywać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mnie wiadomo to teraz nie wbija się numerów silnika w dowód rej. więc co za problem wymienić na większy :twisted: heh jedyne co to 45km/h wrazie gdyby policja.. heh chyba żaden policjant nie otworzy maski i na oko nie oceni jaki to silnik :P bo w papierach 50ccm, zresztą ja bym mu otowrzył błehe :D dobre rozwiązanie na zime ale to nie to samo co 2 kółeczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mnie wiadomo to teraz nie wbija się numerów silnika w dowód rej. więc co za problem wymienić na większy  heh jedyne co to 45km/h wrazie gdyby policja.. heh chyba żaden policjant nie otworzy maski i na oko nie oceni jaki to silnik  bo w papierach 50ccm, zresztą ja bym mu otowrzył błehe  dobre rozwiązanie na zime ale to nie to samo co 2 kółeczka

taa, tylko że policja szybko by zwrocila uwage na smieszne autko a tym bardziej na tablice rejestracyjną :P pod maske na bank by lookneli :D

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mnie wiadomo to teraz nie wbija się numerów silnika w dowód rej. więc co za problem wymienić na większy  :twisted:  heh jedyne co to 45km/h wrazie gdyby policja.. heh chyba żaden policjant nie otworzy maski i na oko nie oceni jaki to silnik :P bo w papierach 50ccm, zresztą ja bym mu otowrzył błehe :D dobre rozwiązanie na zime ale to nie to samo co 2 kółeczka

W dowodzie rejestracyjnym niema, ale gdzieś w urzędzie jest kartoteka z pojazdem i tam mają NUMERY SILNIKA. Tak samo jest z dowodami osobistymi... Na karcie niemasz np. ile masz dzieci i takich rzeczy, ale jednak gdzieś w odpowiednim urzędzie wszystko jest odnotowane. Policjanci napewno mają możliwość na bierząco sprawdzenia wszystkich numerów, czy są zgodne. Przecież wtedy można było by kraść silniki jak by sie tylko chciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dowodzie rejestracyjnym niema, ale gdzieś w urzędzie jest kartoteka z pojazdem i tam mają NUMERY SILNIKA. Tak samo jest z dowodami osobistymi... Na karcie niemasz np. ile masz dzieci i takich rzeczy, ale jednak gdzieś w odpowiednim urzędzie wszystko jest odnotowane. Policjanci napewno mają możliwość na bierząco sprawdzenia wszystkich numerów, czy są zgodne. Przecież wtedy można było by kraść silniki jak by sie tylko chciało.

 

Od jakiegoś czasu (nie dawno) silnik traktowany jest jako część zamienna i może być wymieniany bez wpisu w rejestrze...

 

Pojazd fajny - przydałby się mojemu wujkowi. Nie ma on prawka i raczej napewno nie zrobi (około 60-tki). Musi jeździć z ciocią na simsonie. Zimą to stwarza już problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to motorower to trzeba jezdzic w kasku :-D I do tego jak to sie zbiera, 4 KM w simsonie to malutko, a 5 KM w takim plastikowym kibelku ktory swoje wazy to sie raczej ledwo odpycha :lol:

 

EDIT:

Dobre dla niektorych ludzi ktorzy stwarzaja zagrozenie wymuszajac pierwszenstwo itp. Jak wymusi koles takim czyms to tylko TRACH! i jedziesz dalej (nawet motorynka by sie przez to przebila) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzisiaj widzialem podobne cudenko na ekspresowej...Jechalo na poboczu jakies 30km/h a silnik wył jak glupi...chyba to byl Vmax:]

 

Czyi rzeźnia dla silnika :P Ale co jechal w kasku :-D :-D :-D :?:

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...