Skocz do zawartości

Wkońcu kupiłem nowa maszyne


Pablo2x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja szukam amorka ale w sumie teraz troche sie z kasy wypstykałem - wiec za okolo mc dopiero bede kupował - jednak cos tu nie tak bo 2004 to juz ten nowy model z wydechem pod siedzenie a 2003 to moj model -a nie sadze zeby były identyczny sposób mocowane amorka w tych modelach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam amorka ale w sumie teraz troche sie z kasy wypstykałem - wiec za okolo mc dopiero bede kupował - jednak cos tu nie tak bo 2004 to juz ten nowy model z wydechem pod siedzenie a 2003 to moj model -a nie sadze zeby były identyczny sposób mocowane amorka w tych modelach

 

Nie jest ten sam i... jest ten sam. R1 2004 ma seryjny amor, mocowany (z tego co pamiętam) trochę tak jak w moim maleństwie. Ale akcesoryjne, jak są z mocowaniami to są mocowane na górze (tak jak miałeś w R6) i tam się raczej nic nie zmieniło. Tak samo jest do GSXR-a - jak kupujesz akcesoryjny (mocowany nad kierownicą), czy w oryginalnym miejscu (jak mój Ohlins) to jeden ciort - pasuje od 2001 do 2004 roku.

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Pablo2x .Widze kolejny motorek zmieniles.

Gratuluje super sprzeta.Mozesz sie pochwalic ile szarpla Ciebie ta inwestycja.Bo mam dylematy miedzy R1 a GSXR1000.Pewnie do samego konca niewiem naco bede zmienial.

Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor juz wybrany - czerwon oczarny - tylko zastanawiam sie nad polerka felg - albo spoleruje całe albo tylko ranty

 

 

R1 ze zdjecie pare postów wyrzej juz zasiliła nasza ekipe - jak tak dale pójdzie to wszyscy bedziemy miec czerwone R1

::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R1 ze zdjecie pare postów wyrzej juz zasiliła nasza ekipe - jak tak dale pójdzie to wszyscy bedziemy miec czerwone R1

 

no to gratki raz jeszcze --- cena taka jaka pisalem czy jeszcze sie udalo cos spuscic? :mrgreen:

 

 

PS: piekna jest :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest twoja R1?

Moja. Może później znajdę fotki z tego roku - z crashpadami alu, polerką felg, z żółtym wypełnieniem i zmienionymi kierunkowskazami.

 

To czego na fotkach nie widać to zegary. Nie podoba mi się seryjne podświetlenie w R1 - "niebiesko-majtkowe", dlatego zostało zmienione na wyraziste podświetlenia ala Volkswagen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...