Skocz do zawartości

Jaki skuter? (nie dla mnie:P)


Empire
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mój kolega chce kupić jakiegoś skutra (ja mu odradzałem, ale on sie uparł bo automat:/ moim motorowerem wjechał w garaż bo nie wiedzial gdzie sprzeglo i hamulec a skuterem jezdzil to se odpuscilem z namawianiem na motorower normalny) Doradźcie coś fajnego i coś co sie mało psuje...

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech kupi moto z normalną skrzynią i sie nauczy jezdzić :!: nauka obsługi zwykłej skrzyni i tak go nie ominie, czy to autem czy większym moto :lol: a na słabym sprzecie zawsze latwiej sie naumieć :D no chyba że chce do końca zycia pocinać odkurzaczem :-D

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrzebałem z szopy Komarka, wlasnie nim w garaz pieprznol :? Jest cos slabszego od Rometa?

 

[ Dopisane: 26-11-2005, 23:12 ]

Ale on sie uparł juz na odkurzacza! Własnie mu sie spodobal Peugeot Elyseo jak mu doradzalem wczesniej...Moim zdaniem najladniejszy ze skuterów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrzebałem z szopy Komarka, wlasnie nim w garaz pieprznol

no i gut , nich katuje komarka gdzies na OTWARTEJ przestrzeni, jakaś łąka czy plac manewrowy

 

Jest cos slabszego od Rometa?

:-D :-D

popatrz na ludzi, którzy zaczynają od 600-tek czy od litrówek :D albo ten Twój kumpel ma lęk przed jazdą i musi wybrac sie do psychologa albo powinien zapuścić włosy na jajkach :-D :-D

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elyseo to skuter ZA turystyczny...

Osobiście poleciłbym mu Runner'a lub Sr'ke. Też nie są to małe skutery a mają bardzo ładną stylistykę, niską awaryjność, dużą dostępność części (zamiennych jak i tuningowych) i za tą kase napewno kupi 2000r wzwyż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam za skuterami nie jestem ale jak cos To Runner miło wyglada i ładnie smiga...kto nie wie jak to wygląda mozna looknąc jednoslad bo w tym tygodniu jest o tym szczuterku mowa :) pozdr. Veteranos!

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...