Skocz do zawartości

Nowy sposób egzaminowania... Od kiedy?


Marcin17Tbg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że to jest dobry pomysł z przesunięciem tych zmian o pół roku do przodu

A ja myśle ze nie!

Jestem w trakcie walki o kat B i wolałbym aby now przepisy weszły od nowego roku!

W ten sposób uchronił bym sie od durnego placu z ktorego jak narazie nie moge wyjechać. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
to ja chyba sobie zrobie tylko na kat. A bo po co mi B jak i tak samochodu nie będe miał (narazie)...  

 

ZŁODZIEJE

 

zamiast ceny spadać to rosną! A w innych krajach cena jest 100x nizsza. np. nie wiem jak teraz jest ,ale gostek od PO mówił nam ,że prawko w USA 5 czy 10 lat temu kosztowało 20 dolarów czy jakoś koło tego. Tylko co jakis czas (5lat?) trzeba przedlużać. Czyli ok. 20 dolarów co 5 lat.

ale przeciez to sie opłaca! jak by każdy co jakies 2-4 lata przedłuzał sobie prawko np. za 30-50 (+) zł. to by panstwo na tym zarobiło duzo więcej ,a tak to jednorazowo wpływa kasa i dowidzenia (((no jak ktos nie zda to pare razy)))

Jak ktos wie więcej niech mnie poprawi...  

:D

z tego co wiem to na zachodzie placi sie za kurs duzo duzo wiecej niz u nas.

dla porownania w holandii np napewno wiecej niz 2000ojro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetny żart z tym 3500zł :lol: :lol: :lol: :lol:

nie ma bata na taka sume, cena wzrośnie to jest pewne (paliwo, utrzymanie samochodow, wiecej godzin, etc.) ale bez jaj :)

 

 

no ale popatrzcie na to z drugiej strony... ktoś puścił famę że cena za kurs wzrośnie i popycik na prawko raptownie idzie w góre... ludzie sie przestraszą spekulacyjnych cen i sie w kolejkach na prawko zapisują.

 

 

jakby prawko tyle kosztowało to Boże co by sie działo na ulicach... ludzie jezdzili by bez pozwolenia a na to państwo sobie nie może pozwolić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje to zmiany wchodzą od 15 stycznia. Nie wiem jak wygląda sprawa z motocyklami... Wiem tylko ze nowy egzamin kosztować bedzie dwa razy tyle co stary :) . A z kąd to wiem:

Przedwczoraj poraz drugi oblałem i chciałem sie zapisać na kolejny. Jak narazie nie zapisują jeszcze na nowy (czyli po 15stycznia), ale wszystko zbliza sie wielkimi krokami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc napisze ktoś coś wreszcie jak sie będzie miała sytuacja po 10 stycznia z egzaminami na kat. A ??

Faktycznie dużo postów w temacie' date=' ale konkretów jak na lekarstwo, na zasadzie jedna pani pewnej pani.

Sorki, ale miało być o motocyklach a nie katamaranach. [/quote']

popieram, popieram, popieram...

 

śledzę już któryś z kolei wątek o zmianie reguł zdawania prawa jazdy i jak na razie o kat. A nikt nie napisał nic konkretnego...

 

może po prostu zadzwonię do ośrodka egzaminacyjnego i tam mnie ktoś doinformuje :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak na razie o kat. A nikt nie napisał nic konkretnego...

A co miał napisać? Pierdoły wyssane z palca? Jak narazie sezon do zdawania egzaminów na kat A sie skończył. W Tv tez nic nie mówią...

Więc troche cierpliwości' date=' lada dzien sie coś wyjaśni.

 

może po prostu zadzwonię do ośrodka egzaminacyjnego i tam mnie ktoś doinformuje

A ty później doinformujesz nas :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...