Skocz do zawartości

Husqvarna WRWRE 125


Rekomendowane odpowiedzi

Ktm Sx125 rozni sie od Exc tym ze tlok ma dwa pierscionki.

Wydaje mi się że jest trochę więcej różnic! Na pewno układ wydechowy.

 

tlok od exc aby wlasnie miec tlok z dwoma pierscieniami. Co dzieki takiemu zabiegu zyskujemy ? Wieksza trwalosc tloka ?

Zasadniczo. Ale skutecznie obniżamy tym moc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fik554 napisał:

Ktm Sx125 rozni sie od Exc tym ze tlok ma dwa pierscionki.

 

Wydaje mi się że jest trochę więcej różnic! Na pewno układ wydechowy.

 

Spoko... Napisalem pomijajac inne roznice...

 

Ale nikt nie udzielil odpowiedzi na moje pytanie ;/

Jakie sa roznice silnikowe i nie tylko miedzy husqvarnami wr125 a cr125 :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłok dwupierścieniowy daje przedewszystkim lepszy dół, polepsza ogólnie charakterystyke, dlatego niektórzy zakładają do sxów jak np koleżanka Natha z tego co wiem chwaliła sobie taką zmianę, gdyż większośći jeździ po górach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko w teren. Na tor chyba niezbyt się nadaje?

raczej będzie gorzej na torze' date=' chyba że jest to tor z ciasnymi zakrętami albo jakimiś podjazdami od razu za zakrętem.

 

Ale nikt nie udzielil odpowiedzi na moje pytanie ;/

Jakie sa roznice silnikowe i nie tylko miedzy husqvarnami wr125 a cr125

bylo juz o tym dużo (o rożnicach między enduro a cross.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wr ma większe dysze w gaźniku od wre, wr ma sportowy tłumik w przeciwiennstwie do wre, wiem ze wr ma jeden pierścionek a wre tego nie wiem, wre jest zdecydowanie mniejsza, to chyba tylko tyle co wiem o różnicach miedzy wr a wre

pzdr Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wr ma większe dysze w gaźniku od wre' date=' wr ma sportowy tłumik w przeciwiennstwie do wre, wiem ze wr ma jeden pierścionek a wre tego nie wiem, wre jest zdecydowanie mniejsza, to chyba tylko tyle co wiem o różnicach miedzy wr a wre

pzdr Jaro[/quote']

 

Skąd wziełeś takie głupoty :D

przecież to zupełnie inne motocykle.

Jak masz pisac takie bzdury to leplei nic nie pisz :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=76993530 czy ustawić gaźnik w tym KTM`ie to skomplikowany zabieg? Cena atrakcyjna, rocznik też, ale czy nie ma jakiegoś haczyka? moze tam nie tylko gaźnik jest do poprawy, może ktoś podpowie?

oczywiście że haczyk jest. jeśli motocykl wymagałby tylko regulacji gaźnika to przecież właściciel sam by to zrobił. Jak ktoś tak pisze to zwykle znaczy że szykuje sie większa naprawa a to że silnik źle pracuje, zwala na niby źle ustawiony gaźnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MotoCross napisał:  

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=76993530 czy ustawić gaźnik w tym KTM`ie to skomplikowany zabieg? Cena atrakcyjna, rocznik też, ale czy nie ma jakiegoś haczyka? moze tam nie tylko gaźnik jest do poprawy, może ktoś podpowie?  

 

oczywiście że haczyk jest. jeśli motocykl wymagałby tylko regulacji gaźnika to przecież właściciel sam by to zrobił. Jak ktoś tak pisze to zwykle znaczy że szykuje sie większa naprawa a to że silnik źle pracuje, zwala na niby źle ustawiony gaźnik.

 

Ten motocykl już chyba był kilka razy wystawiany na allegro. Więc to raczej niw wina gaźnika. Podobno nie chce palić jak jest zimny a to znaczy że mogą być spore wydatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno nie chce palić jak jest zimny a to znaczy że mogą być spore wydatki.

chyba że rzeczywiście jest to wina na przykład źle dobranych dysz... ale to trudno określic przy oglądaniu motocykla przed kupnem wiec lepiej kupować motocykl w pełni sprawny, chyba że wiemy na 100% co w nim jest do roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...