Skocz do zawartości

Husqvarna WRWRE 125


Rekomendowane odpowiedzi

yhhh to niedobrze bo w takim bądz razie niewiem co kupić bo dt 125 mi sie tak zabardzo niepodoba, o ktm exe 125 myślałem ale ceny części mnie troche przeraziły. No i chodzi mi o takie moto zeby do szkoły od czasu do czasu dojechac zeby był to 01 rocznik i do 8 tyś.

O znalezeniu KTM EXE nawet poza Polska to mozesz pomarzyc :D ! Za te pieniadze ciezko dostac cos z 01' rocznika./.. MOzna sprobowac Wr125 sprowadzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 8 tys to w sumie dt 125 :D bo w sumie takie "hard" enduro to sa ok 10 tys ( jak znajdziesz z 01'), no i dodac trzeba czesci eksploatacyjne.

Ja osobiscie swojego ktma sprzedalem za troche mniej niz 8 tys :D

Masz cała ziem wiec szukaj wre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz cała ziem wiec szukaj wre :D

Tyle ze niewiem czy to ma sens skoro piszecie ze wre jest takie niskie a wr to cross(hyba). No i chcem coś do 125 nie wiecej nie mniej ;]. Bardzo mi się podoba wre i ogulnie mi pasuje jezeli chodzi o moc i wage ale kurde wysokości niewziołem pod uwage :D no i mojego wzrostu 185cm i boje sie ze bede wyglądał jak głupek na tym moto :-x A co do szukania motocykli to szukam przez ebay.de, http://www.motoscout24.autoscout24.de/ i dzwonie po komisach niemieckich. Hmm jak nie wre dt exe i hyba wr bo to jest jak mi się wydaje cros a nie enduro to co 8O ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha to tego o wr nie wiedziałem nad kdxem bede musiał się zastanowić bo z tego co słyszałem części do niego są tanie jak by co. A co do wr to raczej sobie nie kupie ani exc z prostej przyczyny ze mnie nato niesteć. Dokładnie niewiem jakie są ceny eksploatacji takiego motocykla ale skoro hard enduro to wydaje mi się ze poruwnywalne do crossa a tego niechcem. Czyli zostaje mi tylko kdx ?? Myślałem jeszcze nad aprilia rx 125.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w takim bądz razie juz zgłupiałem :D ni holery niewiem nad czym sie teraz nawet zastanawiać czego szukać a co do wielkości crssówek to wiem ze niesą bycze ale mi chodzi o enduro takie zeby pasowało do mojego wzrostu zeby nie było ani zamałe ani za wielkie (hociaz w to wątpie) takie wsam raz zeby było i zebym nie wyglądał śmiesznie. Hyba jednak obstane przy wre bo to jest najlepsze rozwiązanie tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A jak wyglada roznica Cr125 a Wr125 ? Chodzi mi o Husqvarny a nie o Honde Cr !!

 

Ktm Sx125 rozni sie od Exc tym ze tlok ma dwa pierscionki. Czy tak samo wyglada roznica miedzy Cr125 a Wr125 ? Pomijajac oczywiscie zapewne inne zestrojenie zawieszenie, tyle kolo 19 itd.

Czy w ogole ma to jakies duze znaczenie czy tlok jest dwupierscieniowy ? Gdzies na forum przeczytalem ze nawet do sx'ow zakladaja cylinder(?) i tlok od exc aby wlasnie miec tlok z dwoma pierscieniami. Co dzieki takiemu zabiegu zyskujemy ? Wieksza trwalosc tloka ?

 

Edit:

Nówka tylko 80km/h ? to chyba jakieś kpiny Very Happy

 

To jest blokada zwiazana z homologacja do 15km. Podobnie jest ze wszystkimi motocyklami klasy 125. Nawet ktm exc125 jest blokowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...