Skocz do zawartości

KTM EXC 200


Kaze
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale teraz te motocykle tanie.Kiedyś to pomarzyć

jeszcze 4 miesiace temu ceny byly duzeeee.

ja moge sobie porownac za ile kupilem wr'ke a co bym teraz za te pieniadze kupil :twisted:

dokladnie, zgadzam sie z tym, zajebiscie ceny motorow poszly w dol.No ale trzeba bylo kupowac szybciej motor, zeby jezdzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloelo napisał:

ENDURO napisał:

Ale teraz te motocykle tanie.Kiedyś to pomarzyć

 

jeszcze 4 miesiace temu ceny byly duzeeee.  

ja moge sobie porownac za ile kupilem wr'ke a co bym teraz za te pieniadze kupil  

 

dokladnie, zgadzam sie z tym, zajebiscie ceny motorow poszly w dol.No ale trzeba bylo kupowac szybciej motor, zeby jezdzic

To jest glownie tym spowodowane ze sezon sie skonczyl ( nie dla wszystkich :) ), pozatym maszyny tez sie starzeja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja kolejnyraz podkresle nie wazny rocznik, wazny wlasciciel i zasob jego portfela :-) :) .Mowie tak bo nieraz jest sprzedawany roczny motocykl, np taka yz 125 04 rok smigala 2 sezony bez zadnego wkladu finansowego i typ jeszcze mysli ze to jest okazja jak sprzedajke ja za 18 tysi !! :-D a np zdarza sie 01 rok ale od takiego typa ktory naprawde dbal i co 20 godzin zmienial tloka, daje nam nowy cylinder korba i MNOSTWO RZECZy .Wiem to nie zmienia faktu ze moto moze juz miec rozne mankamenty ale spojrzmy na to jeszcze inaczej - np taka wr 400 po typie co nia jezdzi tylko po to zeby pokazac sie znajomym !! zobaczcie taki dziadek 50 lat nie umie jezdzic i wyjezdza moze czasami w sobote (a moze nie :) ) i jak jedzie na servis i mu powiedza ze cos jest do zrobienia to o nic nie pyta tylko placi. I TAKIE OKAZJE NAPRAWDE SIE ZDARZAJA !! w Polsce nie za czesto ale na zachodzie sie zdarza;) tym pozytywnym akcentem koncze i POZDRAWIAM WAS NARA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Musze odświerzyć temat bo mam pytanie. Czy KTM SX 200 jest nadal produkowany? Bo ja ostatnie model widziałem z 2004r. a na oficjalnej stronce nie ma nawet wzmianki że takowy istnieje. Pytam z ciekawości. Pozdro i dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja też chciałbym odświeżyc temat. Nowego zakładać nie będę :biggrin: Czy 200 EXC nadaje się na 1-wsze enduro? Czy lepiej zacząć od 125? Bo w sumie w tej 200 moc niewiele większa jak w wyczynie 125, a na tych motocyklach podobno każdy może się nauczyć jeździć, nie tylko wybrańcy -> 250 ccm :D Jak sie mają koszty utrzymania i spalanie co do EXC 125?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EXC 200 to jeden z lepszych motcykli hard enduro 2t. Ludzie którzy go mieli albo mają zawsze go chwalą. Ja też przed kupnem exc125 napaliłem sie na 200 i pewnie by stała taka, ale wtedy cenki jeszcze były wysokie, a teraz za niecale 10tys. dostaniesz dobra sztukę. Motocykl bardzo mocny, niby niewiele od sety, ale wyczówa się. Ma dużo większy moment obrotowy i ciągnie już od dołu. Jest niesamowicie poręczny i zwinny. Spalanie to standardowo +- 10l. 200exc jako perwsze enduro napewno ci sprawi wiele przyjemności, ale na początku trzeba uważać z gazem:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to genialy motocykl! jak na takim jezdziłem to zbaraniałem! chodzi prawie jak cwiara a wazy jak 125 bo rama i zawias od 125 :biggrin: kreci sie toja seta wiec trzeba by zmienić tłoka raz na sezon (do 500zł) a korbe raz na dwa sezony ( 350zł). To oczywiscie ceny cześci wiec jeszcze robocizna- tłok 150zł a krba (rozpaławianie silika) kolo 400zł. Tłoka przy odrobinie widzy i checi spokojnie ozna samemu zmienić. wydaje mi sie ze adaje sie na pierwsze wnduro pod warunkiem ze juz na czyms wczesiej jezdziłeś. Spalai ejest napewno niewiele wieksze :D problem pojawia sie tylko na zwodach bo moto nie kwalifikuje sie do zadnej klasy pojemnosciowej :biggrin: na amartorskich zawodach pakuja 200 do 125 :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie jest pojemnośc na zawody. Jak myślicie za ile by można było wyciągnąć coś fajnego z Niemiec? EXC mają USD chyba od rocznika 99 o ile się nie myle i właśnie o rocznik 99 <= by mi chodziło. Pytam, bo znam gościa, który sprowadza auta i motocykle z Niemiec. Widać, że to jest co innego niż z Polski. Wymiana tłoka to chyba nie jest zbyt skomplikowana sprawa, także ten koszt odpada (razem z ojcem bym to zrobił). A korbe lepiej komuś dać, bo to jednak jest dużo roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EXC mają USD chyba od rocznika 99 o ile się nie myle i właśnie o rocznik 99 <= by mi chodziło. Pytam, bo znam gościa, który sprowadza auta i motocykle z Niemiec.

USD od rocznika 2000 na 100% :biggrin: Kilka razy spotkałem ogłoszenie na allegro KTM 99 i miał USD ale z regóły pisało ze brak dokuentów wiec sprzedający sam nie wiedział ze ma 2000 :D

KTM w niemczech ma dziwnie wysokie ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...