Skocz do zawartości

KTM EXC 200


Kaze
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WIADOMO MOZNA JEZDZIC NIE ODKRECAJAC DO KONCA

Można!ALE TO NIE JAZDA :!:

 

Jak jeździłem na ktm 200 ale model SX,stwierdziałem że setka mi wystarczy.Jak będe z CR wyciskał siódme poty to moge pomyśle o tym,a tak to nie ma sensu.

 

 

Trener mi powiedział że jedne wystartowanie w zawodach to tak jak 5 treningów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to że na każdych zawodach mam wygrywać ale nie chce od razu lecieć na zawody i pokazać że mam problemy np. z opanowaniem maszyny.Po prostu nie chce zrobić z siebie pośmiewiska. To jest argument dla którego raczej wezme 125 bo jechało sie fajnie i nie poniewierała mną (przez jakiś okres czasu miałem przyjemność oswojenia się z mocą 125 dlatego nie jest źle). Ale i tak czas pokaże. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja twierdzę tak samo jak Filu, co prawda nie startowałem tyle co on.

 

Kamikaze jak byś dojechał ostatni to co z tego.

Nawet się o tym nie przekonasz bo tego nie sprawdzisz.

Nie lepiej jździć dla siebie a nie żeby zrobic wrażenie na innych.

Wiadomo nikt nie chce źle wypaść i właśnie dlatego na zawodach jedzie się inaczej. To jakby przyspieszony kurs nauki jazdy na moto.

 

Z reszztą przeczytaj co masz w podpisie :!:

To chyba nie tylko tak na pokaz. :)

 

Co do EXC 200 mój znajomy ma takiego, kupił go w salonie w zeszłym roku.

Ostatnio jak trenowaliśmy na torze miałem sobie nawet zrobic nim rundke ale niestety urawło mu się magneto z kawałkiem wału a moto było tydzień po serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reszztą przeczytaj co masz w podpisie
Fakt trzeba kierować się tą myślą :-) .
Nie lepiej jździć dla siebie a nie żeby zrobic wrażenie na innych.
Tylko właśnie chodzi o mnie a nie o to żeby się pokazać. Ja po prostu lubie wygrywać :) . Dzięki wszystkim za rady bo daliście mi sporo do myślenia. P.S czas oczekiwania na wymarzone moto i planowania co to ma być jest równie przyjemne jak sama jazda ;) . Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. P.S czas oczekiwania na wymarzone moto i planowania co to ma być jest równie przyjemne jak sama jazda Wink .

 

No co Ty. zobaczysz jak fura bedzie stała na podwórku i twedy zrobisz o jjjjjjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaa a potem sie przejedziesz. To dopiero jest fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Fakt trzeba kierować się tą myślą Smile  

Zbladziles synu ? :-D

 

czas oczekiwania na wymarzone moto i planowania co to ma być jest równie przyjemne jak sama jazda Wink

g**no prawda :)

 

Co do tematu to lepsze by bylo EXC 200 ale na 125 z A1 bys mogl legalnie jezdzic

pzdr. Jak ja kupie moto (RX/KDX/CRM/LC2/WRE) i ty swojego EXC to bedziemy musieli sie kiedys spyknac pojezdzic bo mamy od siebie 80km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leeee. Taki fajny KDX za male pieniadze a ja nie mam teraz kasy  Mam nadzieje ze bedzie jeszcze jak sprzedam RD to jade po niego bo wyjdzie ok 4000 za 95 rok  

pzdr

Mniej wyjdzie i koles Ci moze go dowiesc. Pozatym jak bedziesz chcial kupowac to w ciagu 2 tygodni przywiezie Ci KDX"a jakiego chcesz i np 93' bedzie jeszcze tanszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej wyjdzie i koles Ci moze go dowiesc. Pozatym jak bedziesz chcial kupowac to w ciagu 2 tygodni przywiezie Ci KDX"a jakiego chcesz i np 93' bedzie jeszcze tanszy

Ja! 8O Dobry motyw!Nie opłaca mi sie robic a1 a potrzebuje mocniejszego sprzynta!Kurcze skąd by tutaj pozyczyc szybko 3300? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja kupie moto (RX/KDX/CRM/LC2/WRE) i ty swojego EXC to bedziemy musieli sie kiedys spyknac pojezdzic bo mamy od siebie 80km
Koniecznie :) bo w okolicy nie mam z kim polatać.
Zagadaj z tym czlowiekiem. On mi proponowal KDX200 zarejestrowanego na 125cm3 za jakies psie pieniadze. z EXC200 sadze ze tez nie bedzie problemu
Dzięki zagadam do kolesia za ile jest w stanie sprowadzić taką maszyne. Thx. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...