Skocz do zawartości

Imprezy we Wrocku - spamerzy z Pasteura i reszta


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kij babom w oko Yno yassta piffo i motury  :!:  :!:  :D  :!:  :!:

Kij!! Kij!! Kij!! :) YNO JAZDA!!!!

 

 

ps. znajomy organizuje kurs pierwszej pomocy dla motocyklistów we Wrocku, jeżeli są jacyś chętni z tego szacownego grona to proszę się zgłaszać. Ja reflektuję :P

 

Kurs zaczyna się 18 lutego i trwa przez 4 weekendy (sobote i niedziela) po 3 godziny. Koszt tej przyjemności to 80-100 zł (w zależności od liczby chętnych). Dostaje się też po zakończeniu zaświadczenie, że jesteś wyedukowany w tym zakresie czy cu takiego 8)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spiesz się bo wyjazd nad Balaton wkrótce !!! :twisted: Co Ty mi tu takie katastroficzne kursy zapodajesz !!! Wiesz, że Kaśka itd .........

A za stówę to ja mam wachy na 400 km ... Gieniu ...

Wyciąganie kasy ! Potem takie paramedyczne zastępy wesołych sanitariuszy jeżdżą i udają, że sie znają na pierwszej pomocy ! Kto to organizuje to im zaraz sprawę założę !!! ... siostro Astarte !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spiesz się bo wyjazd nad Balaton wkrótce !!!  :twisted: Co Ty mi tu takie katastroficzne kursy zapodajesz !!! Wiesz, że Kaśka itd .........

A za stówę to ja mam wachy na 400 km ... Gieniu ...

Wyciąganie kasy ! Potem takie paramedyczne zastępy wesołych sanitariuszy jeżdżą i udają, że sie znają na pierwszej pomocy ! Kto to organizuje to im zaraz sprawę założę !!! ... siostro Astarte !

Na zachętę powiem, że sztucznie oddychanie USTA-USTA :twisted: zapewne będzie przerabiane :)

 

Astarte Ty sie naucz lepiej pierwszej pomocy dla gosci z zespołem CZN

Jestem w końcowej fazie edukacji... :D

Zespół CZN:

C - częsty

Z - zanik

N - neuronów

 

a ten... Balaton, to chodzi o jeziorko w, bodajże, Węgierskiej Górce w Polsce czy prawdziwy -gdzies między Budapesztem a Banja Luką?

Bania Luka - to taka bajka chyba. A nad Balatonem to pewnie jak w bajce będzie... Tylko ja, moto i OCEAN :P

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to kobieta jest, a jak wiesz u kobiet prądy w mózgu płyną w inną stronę

 

No, tak.... a ja mam Cię podobno na motobajzel zawieźć..... Strzeż się!!!!!! :mrgreen:

 

Adu szykuj łóżko - z soboty na niedzielę masz nalot

Ja śpię z Wami w Warszawie! Szykują się ostre balety, więc chyba trzeba sobie znaleźć jakieś lokum bliżej miejsca imprezowania :mrgreen: :P

A tak na poważnie-dogadamy się na gg

 

A nie wybierasz się do Warszawy do Qfajki 4.02 ? Ponoć to lepsze od filharmonii !

O tak! Zapraszamy serdecznie! :D

 

Wjazd od 35 roku życia

Ja będę udawać, że tyle mam :mrgreen:

 

no właśnie z tą Wawą problem mam... Czasowy. Myślę intensywnie jak to rozwiązać

No, to myśl intensywnie

:mrgreen: i przyjeżdżaj!

 

[ Dopisane: 31-01-2006, 23:11 ]

Kij babom w oko Yno yassta piffo i motury Exclamation Exclamation Buttrock Exclamation Exclamation

Zobaczymy czy tak będziesz godoł jak przyjadę do Wrocławia i wyważe Wam drzwi! :mrgreen: :) :twisted: Więcej browałów nie będzie! :D

 

a ten... Balaton

Inaczej Błotne Jezioro w zachodnich Węgrzech u podnóża Lasu Bakońskiego. Pycha winko tam jest! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nad jeziorem Balaton jest jakiś lasek?!? Kurde, nie widziałem ani nie wiedziałem...

Co do Śniadeckich, to strasznie mnie korci aby Was wszystkich poznać! Więc dotrę z niejaką Katarzyną (nie mylić z sympatyczną byłą żoną, bo masakra ze mną!!!)

Adu, czy na wszelki wypadek mogę spisać twój telefon jakbym pobłądził w tej Warszawie? chociaż nie sądze abym nie trafił...

Czy poszukiwanie Ciebie ewentualnie przez telefon w sobotni wieczór to jednak bezsens?

Pzdr Staszek

Aczkolwiek: bo zawsze jest jakieś aczkolwiek, jest jeszcze niestety opcja nagłego, czwartkowego wyjazdu... I jej nie przeskoczę niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte Ty sie naucz lepiej pierwszej pomocy dla gosci z zespołem CZN

.... bo Cię CZN dosięga w środku nocy na placu Solnym :D :mrgreen:

Jestem w końcowej fazie edukacji...  

Zespół CZN:  

C - częsty  

Z - zanik  

N - neuronów

to nawet nie jest początkowa faza edukacji - pudło !

Adu, czy na wszelki wypadek mogę spisać twój telefon jakbym pobłądził w tej Warszawie? chociaż nie sądze abym nie trafił...  

Czy poszukiwanie Ciebie ewentualnie przez telefon w sobotni wieczór to jednak bezsens?

Próba dodzwonienia sie do tej kobiety nawet w początkowej fazie imprezy to bezsens :mrgreen: Jak będzie taka potrzeba to spisz sobie mój lub Kaśki numer telefonu z profilu i dzwoń. Obudzi sie Adu i wybełkocze,jak dojechać na miejsce kaźni. Miro_N postąpił w ten sposób na PGR-Treffen i dał radę dotrzeć do nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nad jeziorem Balaton jest jakiś lasek?!? Kurde, nie widziałem ani nie wiedziałem...

Tu jest trochę o Lesie Bakońskim:

http://www.polak.piwko.pl/Wegry.html

http://turystyka.strefa.pl/turystyka_zagra...dunajski_01.htm

 

Więc dotrę z niejaką Katarzyną

Superowo! :D Bardzo się cieszymy! :P

 

Adu, czy na wszelki wypadek mogę spisać twój telefon jakbym pobłądził w tej Warszawie?

Jasne! Nie ma sprawy! Po to ten telefon jest, żeby z niego korzystać! :) 511 149 664

 

Czy poszukiwanie Ciebie ewentualnie przez telefon w sobotni wieczór to jednak bezsens?

Mnie znajdziesz wszędzie i o każdej porze i da się ze mną dogadać, nawet w stanie ,,nieważkości" :mrgreen:

 

jest jeszcze niestety opcja nagłego, czwartkowego wyjazdu...

Nie ma takiej opcji! Ja nie widzę tutaj żadnego guziczka :mrgreen:

 

Próba dodzwonienia sie do tej kobiety nawet w początkowej fazie imprezy to bezsens

Ale Cię Prot nakopię w sobotę! :D :mrgreen: :twisted: :D Ewentualnie postawię Ci kolejkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dlugiej nieobecnosci :oops:

Ale sie narobilo... do nadrobienia znowu pare stron i imprez... ehh... net mi szwankowal :)

Szkoda ze do Wawy sie nie wybieram ale juz zycze dobrej imprezy :D Dzieje sie cos do tego czasu we wrocku? Bo lece do Leszna pod koniec tygodnia a spotkac sie z szanownym gronem mam ochote :P

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje sie cos do tego czasu we wrocku?

Nic szczególnego ... wiesz ... karnawał, balety, imprezy, CZN na placu Solnym, policja przesłuchania, izba, eksmisje, zwiększone zużycie Apapu ... nie ... nic Konik sie nie dzieje ... w ogóle ... Ale gdybyś chciał , to daj dwa, trzy tygodnie wcześniej znać może ze dwie trzy osoby sie znajdą chętne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powialo lodem... problem w tym ze umawiacie sie poza forum... i jesli nie jestem z Wami w bliskim kontakcie (a szkoda...) to mnie to jakos omija. Dziwisz sie pozniej ze nie wiedzialem.

Pozdro

 

PS.Zeby nie bylo... nie mam do nikogo zalu ani pretensji... to tak na wypadek... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...