Skocz do zawartości

Imprezy we Wrocku - spamerzy z Pasteura i reszta


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"niedługo" się pisze razem...

 

pisze się razem... :P boszzzzzzz sami nazwaliscie sie w temacie spamerami więc z założenia jest to temat żartobliwy , nieprawdaż? widze że Adu zrozumiała tylko :D Nie widze nigdzie opcji: składka na serwer ani tematu nic nic, nawet numeru na smsa składkowego nie widać ani audiotele, dajcie jakis numer konta to pewnie nie tylko ja sie zloże , heh tylko swojego nie dawajcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać, jako, że czas weekendu powoli się zbliża nieśmiało zapytuje czy jest ktoś chętny na weekendowe małe szaleństwo połączone z połknięciem sernika i wypicia kawki :D:P?? Standardowo dzień, godzina, miejsce.

Jerry słonko... ty nam powoli na alkoholika rośniesz :P

Tylko imprezy, imprezy, imprezy... jakieś umowy byś popodpisywał i przetargi powygrywał :twisted:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boszzzzzzz sami nazwaliscie sie w temacie spamerami więc z założenia jest to temat żartobliwy , nieprawdaż? widze że Adu zrozumiała tylko

Widzisz Sosna temat jest poważniejszy niż się Tobie wydaje. Od 19.10.2005 r przebywasz oficjalnie na forum. Pamiętam ten dzień bo Cię nawet witałem w Powitalni. Potem byłeś kilkakrotnie zapraszany na imprezy organizowane przez nas. Pomimo gromkich deklaracji z Twej strony (aż mam ochotę zacytować, ale nie chce mi się szukać) jakoś nie znalazłeś dla nas czasu. Rozumiem. Może Ci coś tam nieodpowiadać. Ja np. nie lubię filharmonii, opery itp., więc nie chodzę. I nie próbuję żartować np. z Bogusławem Kaczyńskim na temat Wagnera, bo on moich żartów nie zrozumie, a wręcz przeciwnie - poczuje sie urażony. Nie mniej jednak, gdyby mnie poznał, to pewnie za jakis czas mógłbym sobie z nim pożartować i moje wywody wywołałyby u niego uśmiech. I taki jest z Tobą "problemik". W związku z powyższym Twój żart nie mógł być zrozumiany, o ile był to żart.

Oczywiście Adu Cię zrozumiała, jako jedyna. Bo to kobieta jest, a jak wiesz u kobiet prądy w mózgu płyną w inną stronę :mrgreen: (Adu szykuj łóżko - z soboty na niedzielę masz nalot :mrgreen: ). Jeśli dobrze i uważnie przeczytałeś powyższy tekst, to wiesz co on oznacza -> masz duuuuuuuże zaległości do uzupełnienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widze nigdzie opcji: składka na serwer ani tematu nic nic, nawet numeru na smsa składkowego nie widać ani audiotele, dajcie jakis numer konta to pewnie nie tylko ja sie zloże , heh tylko swojego nie dawajcie

no widzisz ... że będę złośliwy bo się przyssałeś ... od wiosny zalecam jazdę na moto w okularach ...

Jak to PGR napisał cyt.:"mało wiesz,a zabierasz głos":

 

Cytat zaczerpnięty z http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=24120 :

"Dane konta do wpłat dla forumowiczów:

Grzegorz Musiał

ul. Wyszyńskiego 26/1

58-309 Wałbrzych

MBank BRE Wydz.Bankowości Elektronicznej:

41114020040000310237875198 (w tej formie można kopiować i wklejać)

Ważne!!!

Tytułem: SERWER / login na forum (żadnych innych wpisów, ułatwicie mi zadanie!)

 

Przy innych akcjach będziemy podawać indywidualne tytuły, np. domena.

Pragnę poinformować, że utworzyłem specjalne subkonto eMax, które jest oprocentowane 4,6% w skali roku, które będzie znane tylko tu i zasilane tylko z Waszych wpłat. W ten sposób jeśli uzbieramy cokolwiek, jest oprocentowane i uniknę pomyłki czy przeoczenia przy własnych operacjach, nie związanych z forum.

Stan kasy sprawdzamy tutaj:

http://www.phugm.pl/domena/serwer.html "

Następnym razem, jak będziesz chciał coś komuś przywalić ( nie o mnie chodzi) to przeczytaj sobie całe forum, a nastepnie sprawdź od kiedy Twój "cel" jest na forum. I dopiero po namyśle nap....aj, ok ?

To kiedy nas zapraszasz na piwo ? :lol:

 

Pozdrawiam

 

[ Dopisane: 31-01-2006, 11:42 ]

Prot, załamałeś mnie! A ja myślałem ze jak już dojadę do tego Wrocławia, to mnie do filharmonii zaprosisz skoro Jazz Rura odpada...  

Życie...

Co Ty ?!?!?! Jak odpada ? Kiedy tylko chcesz !!!

A nie wybierasz się do Warszawy do Qfajki 4.02 ? Ponoć to lepsze od filharmonii ! :mrgreen: Wjazd od 35 roku życia :D

 

[ Dopisane: 31-01-2006, 11:44 ]

Powitać, jako, że czas weekendu powoli się zbliża nieśmiało zapytuje czy jest ktoś chętny na weekendowe małe szaleństwo połączone z połknięciem sernika i wypicia kawki ?? Standardowo dzień, godzina, miejsce.

Niestety Jerry - wyjazd forumowy mam do Warszawy dla starszaków ... chłopakom zrobiłem szlaban na imprezki, chyba, że Mario lub Kaka. Shit , no nie rozerwę się ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostawiłem myślenie żonie, a ona pomyślała, pomyslała... i zostawiła MNIE!!!
... w domu czy na zawsze ? Ale Ci zazdroszczę, bo wiem co to za cudowny stan :D Szykuj parę dni wolnego i dawaj do nas ! Szybko odzyskasz równowagę ducha i zapomnisz o przykrych chwilach. Gwarantujemy Ci to. Podobnie, jak ból głowy.

To co chłopaki - Imprezka ku czci pozostawionych przez niedobre kobiety ? Są jeszcze jacyś po przejściach ? Siata-Mishel ? Czy to nie ja z Kaśką widziałem Twoją ostatnią kobietę w ramionach innego gościa na ulicy - o czym uprzejmie donoszę ? :mrgreen:

Życzliwy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...