Skocz do zawartości

Czy uprawiać STREET FIGHT NA CROSSIE DA SIE JAK NA ŚCIGACZU


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

street fight ? :-D raczej chodzi o STUNT ;)

 

da się, ale z powodu innej budowy motocykla masz troszke ograniczoną ilośc trików

 

najlepiej zacznij od high chair'a , czyli nogi przekładasz przez kiere, strzelasz z klamy i robisz piona :mrgreen: :evil:

chyba oczywiste, że musisz ruszyc od podstaw czyli jazda na przednim i tylnym kole

 

powodzenia :lol:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem ludzi którzy na crosach czy enduro próbują wydziwiać z jakimiś trickami. Przecież jazda cross czy enduro jest zawsze tak ciekawa że nigdy do głowy by mi nie przyszło żeby jeszcze ją urozmaicać takimi rzeczami ;) Na gume stawiam tylko jak jest jakaś wyrwa na torze, czy rów w terenie i to mi wystarczy. Rozumiem posiadaczy plastików że ta ciągła jazda po wąskim pasie asfaltowej drogi może być nudna, i biedacy muszą jakoś sobie urozmaicać tą nędzną męczarnie :evil: Dla mnie jak ktoś kto ma terenowy motocykl, bardziej skupia się na jeżdżeniu na kole, czy innymi ewolucjami które do niczego nie są potrzebne to znaczy że enduro nie jest dla niego i powinien przesiąść się na supermoto czy plastika. Oczywiście zupełnie inną sprawą jest FMX, który polega tyklo na robieniu tricków ale to już co innego. Czasem fajnie jest też przełamać motocykl w locie, ale to bardziej służy ćwiczeniu opanowania motocykla, czy (u doświadczonych zawodników) wyhamowywania w powietrzu, niż popisom.

Mam też motorynke i tam prawie nigdy przednie koło nie dotyka do ziemi, a bierze się to z tego że zwykła jazda na dwóch kołach, nawet z maksymalną prędkością, bywa czasem nudna i ciekawiej jest poćwiczyć sobie jazde na gumie, zwłaszcza że na motorynce robi się to tak łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się wydaje (tak na 99 % :lol: ), że nie chodzi o crossa tylko o zwykłe, malutkie enduro :lol: ale róznic miedzy nimi nie mam zamiaru tłumaczyc hehe :evil:

 

Adam, masz racje tylko trzeba zwrócic uwage na jedna rzecz - wiele osób ciągnie jednoczesnie i do endurowania i do jazdy asfaltowej. Tylko najczesciej jest tak, że nielicznych stać na posiadanie obu typow motocykli więc latają i w terenie i po asfaltach, nie koniecznie na obu kołach :) Według mnie nie ma w tym nic zlego, każdy wykorzystuje swojego sprzeta jak chce :twisted: ;)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i drugi ktory pizdzikowate enduro nazywa crossem. Przeciez pare dni temu tez byl agent od Dt 80 -cross 8O

 

mozesz pouprawiac stunt ale zmien kola na SM i wyreguluj zawieszenie.

 

[ Dopisane: 18-11-2005, 23:59 ]

no i tez bardzo wazne. Odchudz go jak najmocniej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde do stuntu nadaje się tylko coś a'la Yamaha Tricker ponieważ zamierzeniem konstruktorów enduro, crossów, skuterów i ścigów nie były jazdy na przednim/tylnym kole, z nogami na owiewce itp. To ludzie z nudów wymyślili sobie, że skuterem można jeździć na kole i palić gume. Oczywiście, że można, ale sprzęgło odśrodkowe długo nie pożyje po takich katuszach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O-L-O napisał:

palić gume

 

Kible maja taką mała moc ze muszą je stawiac na centralnej zeby spalic gume  

Chociaz chciałbym miec takiego Aeroxa prosto z toru...tak z 15 koni

To ciekawe czemu ja jakims tajwanskim scierwem palilem z vmax 55km/h :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...