Skocz do zawartości

KASK OTWARTY


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

"Na oko" to można umrzeć, jak mawiała moja babcia.. Sugeruję zmierzenie głowy zwykłą miarą krawiecką, albo nawet aluminiowym centymetrem. Będziesz znał swój rozmiar, a nie "chyba S".

Przykład - M to 57-58 cm obwodu głowy na wysokości czoła.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugeruję  zmierzenie głowy zwykłą miarą krawiecką, albo nawet aluminiowym centymetrem.

 

... tylko takim nie za grubym, żeby się dał wygiąć dookoła dyńki. Takim składanym nie bałdzo wychodzi mierzenie. 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przymiarki ???? Jak kupowałem w zeszłym roku garnek to miła panienka pierw zmierzyła mi makówę, potem wyciągneła kilka kasków w tym samym rozmiarze. Leżały bardzo różnie od ideału który kupiłem do Nolana którego nie mogłem nasadzić na głowę.

Głowy jak i kaski mają różne kształty bardziej kwadratowe, podłóżne czy okrągłe i nie każdy kask pasuje na każdą głowę.

 

Zbycho

XJ900s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kask Caberg jet Insider jest rzeczywiście niezły.Wygodny,dobrze lezy na głowie,szybka lekko i pewnie sie podnosi.Wykonany bardzo porządnie i ładnie sie prezentuje.Sam w takim jezdżę i taki sam kupiłem dla swojej Pani.No niestety jest dla niej lekko za luźny :)

Jeśli jest ktos chetny to moge sprzedać.Kupiłem go w zeszłym roku w czerwcu i był załozony dosłownie kilka razy.Czysty,bez najmniejszych zadrapań lub rys.Szybka tez idealna.Wyglada jak nowy.Mam do niego oryginalne pudełko i folie w która był zapakowany oraz wszystkie papierki które były w pudełku.Rozmial "S" 55-56cm.Kolor srebrny z czarnym daszkiem. Cena 360zł za dodatkowe 85zł dołoże drugą nowiutką (jeszcze z folią) szybkę

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...