Skocz do zawartości

Jezdziliscie kiedys po sniegu ???


Rekomendowane odpowiedzi

Mieliscie lepsza akcje??

 

ponad 3 razy lezalem w wodzie, raz prawie zalmalem sobie udo przejezdzajac przez tory bo tylne kolo uslizgnelo ise po szynie i prawie polozylem motocykl na nodze; zjezdzajac tylem z nasypu moto stanelo piona, dostalem kierownica w klate i wyladowalem ponad metr od motocykla, a ostatnio glebiac w lesie po bardzo dlugim powerslidzie (najdluzszy jaki mi sie udalo zrobic) obrocilo mnie o 180* jedna noga wyladowala pod silnikiem i podczas gladzenia motocykla ucierpiala, nie moglem chodzic przez chwile, zmieniac biegow bez bolu, no i but jest uszkodzony :buttrock: duzo by opowiadac :P na forum juz nie raz przerabialem kwestie noscie ochraniacze bo mi sie takie cos zdazylo,

o glebach trzeba mowic zeby ktos sie uczyl na cudzych bledach :crossy: bo nie warto znow tego przerabiac i mowic ja mialem tak samo :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tesh miales widze nieciekawie. Ale to bylo wszystko zima bo zdaje mi sie ze nie... Przynajmniej ja bym zima pod gorke taka nie podjezdzal :-D A co do ochraniaczy to sie w pelni zgadzam bo czesto mam akcje ze mnie cos od moto boli :-( Jednak zima to jeszcze ani razu 6 nie odpialem. Raz tylko 5 na prostym kawalku po drodze lsnej ale jush nie za fajnie sie moto prowadzilo bo przednie kolo latalo na boki a tylko za nim. Jedynym ciekawym aspektem tego wyczynu jest row ktory za mna zostal i snieg sypiacy na metr be zprzerwy :buttrock:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Co do zimy, macie tu mój filmik do ściągnięcia...=D z przed dwóch lat komarkiem jeździłem po lodzie =D mialem dwa filmiki, jeden byl lepszy ale niewiem gdzie go wcieło, ale macie ten drugi i obejrzyjcie i powiedzcie co o tym myslicie...to z rapidshare...kliknijcie FREE poczekajcie kilka sec przepiście kod i sie bedzie sciagac. oto link :buttrock:

http://rapidshare.de/files/10674812/Obraz_098.mpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem... Zreszta chyba sie nie jezdi w zime po terenach ktorych sie za bardzo nie zna. Ja tak raz przejechalem i sie nie za fajnie to skonczylo.... Szkoda gadac. Ale jak zawsze polecam ochraniacze bo naprawde zawsze ci cos dadza :-D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...