Skocz do zawartości

Znizki w PZU


szypeczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy jest to prawdą, ale usłyszałem ostatnio, że podobno od motoru nie nalicza się zniżek...! Czyli jeżeli ktoś ma zarejestrowany na siebie tylko motor, to nie nalicza mu się ustawowych (dla PZU) zniżek...?

Czy ktoś wiec coś na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam aktualnie max zniżki na oc w PZU na motocykl. I to nawet nie wszystkie lata bezszkodowości "wypracowane" na motocyklu. Za oc dałem 40 zł.

Nie liczy się czym jeździłeś, tylko ile lat besz szkody. Lata z komarka też się liczą (chyba, że nie mialeś wtedy oc 8) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzdura  

 

nawet jak masz komarka ubezpieczonego to znizki leca normalnie  

 

 

Robak ma rację

no baaa 8) :) ;)

 

Ostatnio wykupowałem OC na MZ i pytałem sie agenta ubezpieczeń PZU co z przechodzeniem zniżek. Sprawę przedstawił tak: zniżki z OC przechodzą z motoroweru na motocykl ale nie przechodzą juz z motocykla na samochód.

bzdura :-D

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 6 miesiecy nie tracisz zniżek

od 6 do 12 m-cy tracisz 5 % za kontynuacje ubezpieczenia

od 12 do 24 miesiecy 10 % ze zniżki za bezszkodową jazde 8O

powyżej 24 m-cy tracisz wszystkie zniżk

 

tak jest w PZU, nie wiem jak w innych firmach

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:  

Ostatnio wykupowałem OC na MZ i pytałem sie agenta ubezpieczeń PZU co z przechodzeniem zniżek. Sprawę przedstawił tak: zniżki z OC przechodzą z motoroweru na motocykl ale nie przechodzą juz z motocykla na samochód.  

 

bzdura

 

to jest niestety prawda, agent ubezpieczeniowy pokazal mi w ogolnym regulaminie ubezpieczenia OC mowiacy o tym, ze znizki z samochodu przechodza na motor/motorower ale odwrotnie juz nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...