Skocz do zawartości

Ciekawy Bandit


Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym sie zapytac Was co myslicie o tymogloszeniu, bo powiem szczerze, ze nastepny sezon chce rozpoczac maxem, tyle ze przegladajac ogloszenia znalazlem to:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=71764447

 

Mialem kiedys podobnego, tyle ze czarny 8) i mowcie co chcecie ale dobrze mi sie nim jezdzilo i milo go wspominam, no do czasu az :lol: "sie go pozbylem" :notworthy: To co mnie zainteresowalo to cena do rocznika i stanu 8O Rocznik 2002 z niewielkim przebiegiem i do malej robotki... Wlasnie, tyle ze z zycia juz wiadomo, ze nikt za darmo nic nie da i nikt nikomu nie bedzie robil prezentow, pytam sie zatem znawcow ile moze kosztowac doprowadzenie tego moto do stanu uzywalnosci, bo poprostu moze bedzie oplacalo sie wziac to moto, zrobic, przejezdzic sezon i jeszcze sprzedac z zyskiem....

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh-ta Anglia...Nie dosc ze kraina miodem i mlekiem plynaca, to jeszcze motocykle za darmo rozdaja 8O Jak za ten motocykl i w tym roczniku to faktycznie baaardzo malo.Jedno mnie zastanawia, skad wzieli ten motocykl. Skoro kosztuje w Polsce tak malo, to ile tam musieli dac? Na biezaco obserwuje ceny moto w Anglii ,i za tak smieszne ceny motocykli tam nie ma. Poza tym na zdjeciach wyglada ok, widoczne uszkodzenia mozna nazwac kosmetycznymi. Najlepiej jechac i zobaczyc moto na wlasne oczy. Jakbym mial wolna gotowke to sam bym sie tym bandziorem zainteresowal :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie kupiny na aukcji (powypadkowe, z odzysku) albo ....albo jakis lewy.... bo ceny np. w Bike Traderze (odpowiednik polskiego Dizmaru i Gieldy Motocykowej) ceny motocykli w normalnym stanie wygladaja podobnie jak w POlsce a bywaja nawet wyzsze ... ale na aukcjach faktycznie mozna dorwac bardziej lub mniej podrapany sprzet za dobre (male) pieniadze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

MOC I jak z Tym Banditem ?? bo interesujące aż nieprawdziwe :P Mam kolege w Anglji który kupuje sprzety podrapane z aukcji ale ta cena i to juz u nas w kraju za 1200 , 2002r to nawet jak na angielska aukcję bardzo nisko ! i Dziwne jest że ten sprzedający nawet jesli by dorwał go za grosze to taka cene wystawił (albo nie chce zarobić :-D albo z tym moto jest coś poważniejszego , czego nie widać na fotkach ). Bo z tego co wiem to w naszym kochanym kraju okazji nie ma :roll:

 

Moc pisz jak z Tym Bandziorem , bo tak dzwine aż ciekawe ?? Ogladałes go ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...