Skocz do zawartości

Bolesławiec DBL jest?


dyrmaz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mam jeszcze jeden pomysł przeca w Bolcu nawet lata kilka fajnych stuningowanych konserw rybnych na czterech kołach. I jakby to coś połączyć z nami bolcami ale tylko kilka

 

Ty ' date=' Wy :!:

Co wyście powariowali z tymi autami :?:

Przecież to profanacja :!:

Jestem niecio zdegustowany :roll:

To kto będzie tak wolno jeżdził , to z kim będziemy sie scigać, to moze zaprosimy jeszcze lotników, pielęgniarki, grotołazów i fanów Playstation :lol:

 

[ [i']Dopisane: 22-12-2005, 16:08[/i] ]

Ajek popraw w Galeri Klaudiusza GSX 600 F nie 750 , ( jest do sprzedania tak nawiasem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:?: Jaki będzie Hymn Bolców :?:

[/size]logo jest' date=' nazwa jest ale pieśni nie ma.

/quote']

 

....jadą jada chłopcy, chłopcy na japońcach, Hej! nikt ich nie dogoni bo kręcą do końca, Hej! nikt ich nie dogoni bo kręcą do końca... ;) ;) :)

 

[ Dopisane: 22-12-2005, 16:15 ]

aha, to ja popełniłem błąd co do GSX'a Klaudiusza bo to ja napisalem w naszej galeri że to 750, Ajek tylko przepisał to z naszej strony, poprawie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....jadą jada chłopcy' date=' chłopcy na japońcach, Hej! nikt ich nie dogoni bo kręcą do końca, Hej! nikt ich nie dogoni bo kręcą do końca... [/quote']

 

a moze: Bolce nie spokojne potargaly asfalt ...

 

[ Dopisane: 22-12-2005, 16:19 ]

na melodie z 4 pancernych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema brachy

co tu tak tłoczno :?:

 

 

 

Ty ' date=' Wy

Co wyście powariowali z tymi autami

Przecież to profanacja

Jestem niecio zdegustowany

To kto będzie tak wolno jeżdził , to z kim będziemy sie scigać, to moze zaprosimy jeszcze lotników, pielęgniarki, grotołazów i fanów Playstation [/quote']

 

to ja tak wodzu i sempo napisałem :mrgreen:

chodzi tylko o WOŚP a co :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiu Fiu powiedział ćwirek do łysego - właśnie ubieram choinke kupiłem od Ruska na bazarze ale jakaś dziwna ma białą kore i liście zapewniał mnie że to świerk kałkaski ;)

 

[ Dopisane: 22-12-2005, 17:06 ]

dobra na poważnie powaga taką choinke kupiłem :)

 

No to jak z tym spotkaniem jutro' date=' robimy??? Trzeba szybko podejmować decyzje! O której? Bo nie wiem czy mam dzwonić do Kraśnika [/quote']

 

Dzwoń Brachu Dzwoń

 

Co wyście powariowali z tymi autami

 

Ale czego nie to tylko WOŚP aaaaaaa :!: później wojna z konserwami na drogach polskiej dżungli ( trasa Bolec - Szklarska ) bo tylko taką znam oczywiście na LODY

 

Proponuje na godz.20.00 Odpisz Sempo kto Będzie i Ile Bandy ( narazie to ja tylko wydzwaniam do Ludków ) ;)

 

Z niecierpliwością czekam na rozwój zdarzeń i następne posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, to jeszcze sprawdz czy na choince nie jest gdzies wybite "made in china" wiesz jest to mozliwe jak kupowałeś ja od ruska :lol: 8) :idea:

 

My tu ble ble ble... to jak bedzie z jutrem??? Moze ktos wreszcie napisze to duzymi literami, czy robimy czy nie!! :!:

 

[ Dopisane: 22-12-2005, 17:24 ]

Oki, Jutro (piątek) o 20 godz. spotkanie u Bolenia, bedzie to ostatni spotkanie dotyczące WOŚP

 

zaraz dzwonie ide do Waldiego przekazać mu świąteczna nowine i dzwonie do kraśnika :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam jeszcze jeden pomysł przeca w Bolcu nawet lata kilka fajnych stuningowanych konserw rybnych na czterech kołach. I jakby to coś połączyć z nami bolcami ale tylko kilka

 

Ty ' date=' Wy :!:

Co wyście powariowali z tymi autami :?:

Przecież to profanacja :!:

Jestem niecio zdegustowany :roll:

To kto będzie tak wolno jeżdził , to z kim będziemy sie scigać, to moze zaprosimy jeszcze lotników, pielęgniarki, grotołazów i fanów Playstation :lol:

 

[ [i']Dopisane: 22-12-2005, 16:08[/i] ]

Ajek popraw w Galeri Klaudiusza GSX 600 F nie 750 , ( jest do sprzedania tak nawiasem)

 

Poprawione !! (w galerii nie zaznacze ze moto do sprzedania, potrzebuje wiecej info na temat moto, to wstawie go w miejsce gdzie sa motorki do sprzedania) bo mi wyjdzie nie galeria "naszych kółek" tylko giełda naszych kółek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano wszystkim :)

Łaziska przyjadą, ale prawdopodobnie bez Waldiego, służba nie drużba ale jak da rade to sie wyrwie na chwile z roboty ;) . Kraśnik jak to kraśnik wielka niewiadoma, dzwoniłem do Wieśka ale niestety nie da rady zajechać, może Krzyśek wpadnie :?

 

[ Dopisane: 23-12-2005, 14:59 ]

UWAGA !!!!!!!!

MAMY JUZ SWOJE WŁASNE BOLCOWE FORUM !!!!! http://motocyklebc.forumer.pl/index.php WCHODZCIE I LOGUJCIE SIE , NASZE DYSKUSJE PRZENOSIMY TAM !!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) i przypominam że dzisiaj o godzinie 20.oo odbędzie się ostatnie spotkanie Grupy Bolec w starym poczciwym roku 2005

 

PRZYBYWAJCIE :!: :!: :!:

 

A wszystkim którzy nie przybyli z różnych względów oraz wszystkim odwiedzającym nasze forum

 

ŻYCZĘ

 

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2006

ABYŚMY MIELI LEPSZE DROGI , MNIEJ KOLEIN I DZIUR W ASFALCIE ,

MNIEJ KONSERW NA CZTERECH KÓŁKACH I IDIO****W W NICH A PRZEDE ŻEBYŚMY WSZYSCY LATALI DO KOŃCA ŻYCIA + JEDEN DZIEŃ BEZ PRZYGÓD

 

NARA HER ŁYSY :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...