Skocz do zawartości

Honda nsr 125


Aldarion
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam problem z tym motorkiem .

Mianowicie jest to problem z silnikiem ( tak myślę ) :

na wolnych obrotach nie ma mocy praktycznie , ledwo jedzie .

Często gaśnie gdy stoję na skrzyżowniu , musze kręcić manetką żeby nie zgasł . ( chodzi na 2 tys. obrotów , powinien chodzić na 1.5 tys , ale i tak chociaż są te 2 tys. to gaśnie po chwili ) . Nie da się go rozpędzić powyżej 100 tj. na 4 biegu jedzie 100 na 11 tys. obrotow , potem jak dam piąty bieg to obroty spadaja na 7 tys. i juz nie idzie szybciej , silnik nie daje rady chyba . O 6 biegu nie wspominam . Wykonałem też taki test : na 5 tys obrotów zatkałem wydech szmatką i motor zgasł po 3 sekundach . Podobno powinien silnik z tym walczyć i nie zgasnąć . Jak myślicie , co to może być i co należy zrobić ? Z góry dzięki za odp.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dobrze podreguluj i wyczyść gaźnik bo raczej to przez to gaśnie..

Masz ją wpełni odblokowaną ? Co do spadania obrotów to normalne w nerkach ale przy wrzuceniu 6 biegu ale nie 5 8O

Napisz co masz w niej odblokowane (jak wiesz oczywiście ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kil|vov mam do Ciebie pytanko ;) - co się sprawdza poprzez zatkanie tego wydechu nogą czy szmatką (napewno czy układ wydechowy jest szczelny ale czy oprócz tego stan silnika czy coś w tym rodzaju ? bo mój qmpel ma taksamo u siebie w nsr że jak moto zatka nogą to przez chwile jakby niechodził ale chodzi silnik :) na jakiś strasznie dziwacznych niskich obrotach (że dzwięk taki dziwny jakby silnik chodził na poniżej 0,5 tys obr. :) i gaśnie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kil|vov mam do Ciebie pytanko ;) - co się sprawdza poprzez zatkanie tego wydechu nogą czy szmatką (napewno czy układ wydechowy jest szczelny ale czy oprócz tego stan silnika czy coś w tym rodzaju ? bo mój qmpel ma taksamo u siebie w nsr że jak moto zatka nogą to przez chwile jakby niechodził ale chodzi silnik :) na jakiś strasznie dziwacznych niskich obrotach (że dzwięk taki dziwny jakby silnik chodził na poniżej 0' date='5 tys obr. :) i gaśnie :?[/quote']

 

nie wiem o co chodzi z tym zatykaniem :) to był JEJ pomysł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...