Skocz do zawartości

W czym jezdzicie na motocyklu? (ubiór, ciuchy)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jeśli chodzi o ciuchy na moto, to posiadam kurtke Akito goretex + skóra (pomomi tego, ze miałem w niej glebe i to mocną, uszkodzenia jej są naprawde małe. Świadczy to o tym, że takie połączenie jest dobre) spodnie również goretex, do tego turystyczne buty.

Teraz musze sobie kupić jakieś dobre rękawice z kewlarem oraz jakiś fajny i mocny kask bo oje uległy biodegradacji :cry:

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Teraz musze sobie kupić jakieś dobre rękawice z kewlarem oraz jakiś fajny i mocny kask bo oje uległy biodegradacji   :cry:

No dokładnie... rękawice ładnie wkomponowały się w asfalt ;) , o kasku lepiej nie wspominać :?

 

A wracając do tematy...

to ja właśnie też jestem na zakupie jakiś porządnych ciuszków i szczerze powiedziawszy skóra bardziej mi się podoba (ehhhhhh... te agresywne dziewczyny :twisted: ). Może w Niemczech uda mi się wyrwać coś fajnego jak będą jakieś przeceny 8)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie sprawa wygląda następująco:

-kurtałka skórzana wzmocnienia na barkach i łokciach

-spodnie tyż skórzane krój jeansów

-glany

-i "kask" DRAGON

Mówcie co chcecie, że na jawke nie warto itp. ale ja wiem, że nawet przy "głupich" 60km/h można się nieźle poopbdzierac w razie szlifu i nawet przy tej prędkości można cos sobie przewiać. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie, że na jawke nie warto itp. ale ja wiem, że nawet przy "głupich" 60km/h można się nieźle poopbdzierac w razie szlifu i nawet przy tej prędkości można cos sobie przewiać. Pozdro

 

A kto ci to powiedzial :?: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematy...  

to ja właśnie też jestem na zakupie jakiś porządnych ciuszków i szczerze powiedziawszy skóra bardziej mi się podoba

 

 

Ja mialem na początku ten sam tok myslenia a jednak padla decyzja ze to nie pelna skóra .

 

Zastanów sie dobrze ,motocyklem jezdzisz zapewne od wczesnej wiosny do pużnej jesieni ,wiec ubranko musi być praktyczne i komfortowe w urzytkowaniu ;)

Pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów sie dobrze ,motocyklem jezdzisz zapewne caly rok ,ubranko musi być praktyczne i komfortowe w urzytkowaniu  

Dlatego najlepiej miec dwa komplety ciuchow ;)

Skora jest mimo wszystko lepsza na lato(sprawdzone). Mimo obietnic o oddychalnosci membran-srednio sie to sprawdza w praktyce. Skora dobra tez jest na krotkie wypady, czy podjazd na moto pod knajpe :-D

Natomiast texy sa idealne na dluzsze, turystyczne wypady-kiedy nie mamy pewnosci jaka bedzie pogoda nastepnego dnia. Oraz oczywiscie na niskie temperatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Zastanów sie dobrze ,motocyklem jezdzisz zapewne od wczesnej wiosny do pużnej jesieni ,wiec ubranko musi być praktyczne i komfortowe w urzytkowaniu  ;)

 

Jak już będę miała całą sumę to będę bardziej się wgłębiać w ten temat. Jak na razie zbieram, zbieram.

 

Dlatego najlepiej miec dwa komplety ciuchow  

Skora jest mimo wszystko lepsza na lato(sprawdzone). Mimo obietnic o oddychalnosci membran-srednio sie to sprawdza w praktyce. Skora dobra tez jest na krotkie wypady, czy podjazd na moto pod knajpe  

Natomiast texy sa idealne na dluzsze, turystyczne wypady-kiedy nie mamy pewnosci jaka bedzie pogoda nastepnego dnia. Oraz oczywiscie na niskie temperatury

A to jest drugi problem. Dużo na motocyklu jeżdżę. I są to najróżniejsze wypady. Od lansingu pod knajpą :evil: po o wiele dłuższe wypraw, więc musi być to naprawdę coś dobrego 8)

 

ps. dwa komplety to jest wspaniały pomysł, ale niestety mnie na to nie stać :?

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajc napisał:

Dlatego najlepiej miec dwa komplety ciuchow  

Skora jest mimo wszystko lepsza na lato(sprawdzone). Mimo obietnic o oddychalnosci membran-srednio sie to sprawdza w praktyce. Skora dobra tez jest na krotkie wypady, czy podjazd na moto pod knajpe  

Natomiast texy sa idealne na dluzsze, turystyczne wypady-kiedy nie mamy pewnosci jaka bedzie pogoda nastepnego dnia. Oraz oczywiscie na niskie temperatury

 

A to jest drugi problem. Dużo na motocyklu jeżdżę. I są to najróżniejsze wypady. Od lansingu pod knajpą  po o wiele dłuższe wypraw, więc musi być to naprawdę coś dobrego

 

 

 

Dokładnie ja np.wole jedno dobre wdzianko niż dwa hu**we z racji że

nie stać mnie na dwa ubrania kupiłem jedno praktyczne na kazde warunki i także tekstylie polecam koleżance wyrzej ;) z racji wiekszej praktycznosci ,komfortu ,zapewniam cie że niebedziesz zawiedziona .

Mnie podoba sie osobiscie bardziej skóra ,ale wygląd to nie wszystko :mrgreen:

Pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie podoba sie osobiscie bardziej skóra ' date='ale wygląd to nie wszystko :mrgreen: [/quote']

No tak mówią ;) :twisted:

 

ps. a tak poza tym to pozdrawiam rodaka z Bielska 8) (jeżeli lubisz dużo i szybko jeździć - to ja z kolegami prawie co weekend jeździmy na jakieś wyprawy, więc jęśli będziesz reflektował to odezwę się do ciebie w kwietniu :evil: )

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. a tak poza tym to pozdrawiam rodaka z Bielska

 

Również pozdrawiam rodaczkę :P

 

 

(jeżeli lubisz dużo i szybko jeździć - to ja z kolegami prawie co weekend jeździmy na jakieś wyprawy' date=' więc jęśli będziesz reflektował to odezwę się do ciebie w kwietniu ) [/quote']

 

Wszystko co zawarte w twej wypowiedzi preferujie :) ,co do szybkosci ;) to jest z nią różnie ,w zależności od dnia ,ale zazwyczaj w granicach zdrowego rozsądku :mrgreen: .

 

Jaką przelotówke narzucacie :?:

 

Pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(jeżeli lubisz dużo i szybko jeździć - to ja z kolegami prawie co weekend jeździmy na jakieś wyprawy' date=' więc jęśli będziesz reflektował to odezwę się do ciebie w kwietniu ) [/quote']

 

Wszystko co zawarte w twej wypowiedzi preferujie :) ,co do szybkosci ;) to jest z nią różnie ,w zależności od dnia ,ale zazwyczaj w granicach zdrowego rozsądku :mrgreen: .

No i to się mnie podoba :twisted:

 

Jaką przelotówke narzucacie :?:

No nie przesadzamy za bardzo, ja mam najsłabszego sprzęta (Gs 500), więc ty cb-ką powinieneś nadążyć :P (w końcu parę koników więcej). A prędkość też zależy od tego jaki mamy humor. Od wolnych przejazdów (ok. 100 km/h), gdy grupa jest liczna do szybkości będących kaźnią dla mojego moto 140, 150 km/h - masakrycznie wolno się potem rozpędza :?

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...