Skocz do zawartości

Kto zapomniał kiedyś o zdjęciu disc lock-a ?:) Przyznać sie!


Sosna 83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja także nie chwaląc się. Co jakiś czas sobie podjeżdżałam po chodniku  :D Po ulicy nie dało się za bardzo jechać - problemem byłyby światła i ruchliwa ulica (jednak z najbardziej zapchanych we Wrocku). Chociaż kolega mówił, że on jak mu się tak stało to na światłach robił taki trik: podjeżdżając do czerwonego światła wrzucał wcześniej luz, gasił silnik, wrzucał jedynkę. Zapalał motocykl i ruszał. Jakoś rozrusznik dawał takie obroty, że moto jechało. Nie wiem czy tak się naprawdę da - nie sprawdzałam  8)  

 

pzdr @starte

 

Da sie tak, jak robił Twój kolega. Niestety ja mam taką opcje, ze bez wcisnięcia sprzegla na biegu nie da sie odpalic :D. Co do zatłoczonych ulic, to mozna sobie jakos poradzic. Czasami powqrwiają sie na Ciebie inni uczestnicy ruchu :D, ale mozna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja na szczescie mialem (jak sie okazalo) bardzo tandetna blokade. podjechalem pod supermarket, zalozylem blokade i poszedlem na zakupy. wracam, odpalam moto, wrzucam jedynke, daje gaz i ruszam. slysze chrupniecie, ktore uswiadomilo mi, ze nie zdjelem blokady. puscilem sobie dluzsza wiazanke, ale blokada po prostu pekla. nie uszkodzila tarczy, ani zacisku (na szczescie). co ciekawe, jak poszedlem (w sumie tak dla zartu - bo kosztowala 30 zl) ja zareklamowac, to facet w sklepie zaputal mnie, czy nie byla przypadkiem poddawana obciazeniom mechanicznym :-))))))))))))))) jednak zwrocil mi kase i kupilem nowa blokade. teraz, zeby nie zapomniec o jej zdjeciu wykorzystalem taki patent. slepy kluczyk przywiazany na dlugiej, zwinietej w spirale, zoltej zylce od kosiarki. jeden koniec spirali do kluczyka, drugi do blokady. nie da sie odpalic moto bez, przynajmniej, wyjecia slepego kluczyka ze stacyjki. jak kogos to intersuje, moge przeslac zdjecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie mam jeszcze rzadnej blokady, a i tak parę śmiesznych wywrotek mój motorek zaliczył... i za każdym razem pęka mi rączka od przedniego hamulca :/ muszę chyba zamontować przy motorku takie kółeczka po bokach i wtedy mi się więcej nie obali :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...