Skocz do zawartości

senda


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jest HM 99 po tuningu na 80 i z gaznikiem 21mm le bedzie kosztował wiecej niz 6 ty bo koło 7. Lepszej 50 nie znajdziesz.

Co do zawieszeń sendy to one nadaja sie tylko na szose bo sa ciekie i gibkie w terenie to porażka

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M121411 tu jest HM 2002 ale to juz 9tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzalek t wiec mowie ze na tor derbi sie nie nadaje odradzam ci RR50 bo zawieszenie jeszcze gorsze' date=' wybierz cos z :senda,rx,hm[/quote']

JA bym raczej wybiera miedzy betą, rx'em ,a HM'em! Co jednego nie ma watpliwosci: Hm bije konkrencje na glowe (nie wiem czy bylo pisane ale jest na ramie od starszej CR'ki, a geometria i sztywnosc jest dosc wazna przy enduro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do opon kostek na asfalcie - jakos mozna latać, nawet w miescie, tylko trzeba mieć mały "ogranicznik" w glowie, że nie trzymają jak szosówki i ze nie mozna pałować. ja o tym zapominałem i jakos żyje ale bywało często niebezpiecznie :-D ja mialem na kostkach ponad 120 km/h ale endurakiem utrzymać taką prędkośc to męczarnia

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W HM-ah jest silnik MIRANELLI AM6 taki sam jak w DT50R Aprilia RS Yamaha TZR 80 lub 50.

Minarelli am6 kazdemu minarelli am6 nie równy. MOj np miał pełny wał seryjnie a u mielocha takie coś kosztuje 800zł do tego kosz inny który też sporo kosztuje. W Hmach tuningwe częsci sa w standardzie. Tyle ze nie we wszytkich wersjach HMa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie jeszcze co myślicie o tym ?http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=71872580

 

Za taką kasę (może troszkę mniejszą) mogę ci sprzedać swojego RXa 70, rocznik 99. 3 dni temu założony nówka cylinder z tłokiem 70cm3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...