Skocz do zawartości

KTM LC4 400


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jeszcze na temat tego motocykla nie zawiązała się dyskusja. Zauważyłem że na forum sporo osób zaczyna rozglądać się za 4T takimi jak DR350, XR400/600 itp.

Przeglądająć ogłoszenia w polsce i za granicą zauważyłem sporo ofert dotyczących LC4. Wydaje się być fajnym sprzętem do endurowania, także jego cena nie jest odstraszająca :!:

Co myślicie na temat tego motocykla :?: Piszcie swoje opinie i doświadczenia :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdziłem jededn dzień tym sprzetem w terenie. Model z 94 roku, Wagowo tak jak dr 350 a nawet wydawało mi sie ciut cięższy. gabarytowo większy od dr 350. Moc nieduzo większa. prowadzenie dużo lepsze niz w DRce. Ogólnie fajny motocykl tylko troche jego ciężar odczówanly. Lepiej wziąć 600 i zblokować krućcem a potem w miare umiejętności rozblokować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdybyś miał wybierać między LC4 400 a DR350 Question

szczezrz to nie wiem co bym wybrał.

 

ak jest z awaryjnością i cenami części do takiego KTM'a Question

Awaryjność niby jest bardzo mała a silnik bardz trwały. Częsci to tanich nienależą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczezrz to nie wiem co bym wybrał.

A co powiecie na pomysł odchudzenia DR350. Gdyby wywalić zegary, tylny bagażnik, nóżki dla pasażera oraz przednią owiewke zmienić na lżejszą. Może macie jeszcie jakieś pomysły. Ciekawe ile kg można zżucić z takiej DRki i czy była by to różnica odczówalna :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos napewno da sie zrobic. To bylby fajny sprzet. Bagaznik, kierunki, zegary, podnozki dla pasazera, zmiana lampy, lzejszy wydech, (w dr jest bak metalowy czy plastikowy??). Troche by napewni dalo pytanie tylko ile :D ale wg. mnie gdybys kupowal to i tak warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc nawet po bikepics widze że sporo osób tak robi: http://www.bikepics.com/pictures/413787/

moto zyskuje na wyglądzie a przy okazji lepiej się prowadzi. Do sprzedaży można założyć to Co się zdjeło i wszystko gra i buczy :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enduroboj. napisał:

Patrząc nawet po bikepics widze że sporo osób tak robi: http://www.bikepics.com/pictures/413787/

 

Tzn jak??

 

tak

 

A co powiecie na pomysł odchudzenia DR350. Gdyby wywalić zegary' date=' tylny bagażnik' date=' nóżki dla pasażera oraz przednią owiewke zmienić na lżejszą.[/quote'']
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...