Skocz do zawartości

mito evo/ planet


Rekomendowane odpowiedzi

wymiencie mi ich wady i zalety

 

piszcie

Nie to abym sie czepial ale magicznych slow nie uczyli ? :)

 

 

 

generalnie krazy "legenda" ze wlochy sa dosc awaryjne

Ja tez nie mam ale po tym co widzialem podczas naszej "wyprawy" do Łegu to dziekuje... Zmiana swiecy co 2 min i oczywiscie co chwile postoj. Ale to podobno ten egzemplarz ma cos skopane :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie krazy "legenda" ze wlochy sa dosc awaryjne

 

to nie jest legenda :mrgreen: % egzemplarzy, jeśli nie awaryjnych to przynajmniej usterkowych, w motocyklach włoskich klasy 125 jest wyższy niż w ich japońskich odpowiednikach :twisted:

 

 

 

______

awaria - rozkraczamy dupe na drodze i czekamy na pomoc :D

usterka - cos sie zj38ło, ale możemy jechać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie mam ale po tym co widzialem podczas naszej "wyprawy" do Łegu to dziekuje... Zmiana swiecy co 2 min i oczywiscie co chwile postoj. Ale to podobno ten egzemplarz ma cos skopane

 

no napewno to jest wyjatek' date=' przy tym egzemplarzu trzeba siasc na chwile.... [/quote']

 

naszczęscie juz wszystko jest okej :D ... ahhh te osiągi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej koles odczep sie ty rownie dobrze mogl bys pisac ż, ć, polskie znaki ja traktuje pisanie na forum jak pisanie sms, i pozatym nie lubie polskiego i ortografi wiec mozesz ignorowac moje posty jak ci to tak bardzo przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja traktuje pisanie na forum jak pisanie sms

To zacznij traktować pisanie na forum (bo jesteś na forum), jak pisanie do sporej liczby ludzi, w wiekszości wykształconych i cześci dopiero kształcących się, a nie do jednostki (jak w sms), gdzie trzeba oszczędzać znaki i w większości brak pl liter.

 

"Jeśli wchodzisz między wrony, musisz krakać .... " itd., to stare i dobre przysłowie, skoro wszedłeś między nas, stosuj się do zasad panujących tutaj od dawna, nie narzucaj nam swoich sms'owych naleciałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...