Skocz do zawartości

Kawasaki KDX 125/200/250


Rekomendowane odpowiedzi

Napiszcie mi prosze jaka powinienem kupic swiece do KDXa, bo obecna ktora mam to jakas nie dedykowana tandeta, pozdro

 

Polecana przez producenta: "NGK BR8ES- low speed" lub "NGK BR9ES- high speed"- dane z mojej serwisówki od KDX'a

pzdr.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wdzięczny bym był gdybyś zrobił ksero i zapodał na forum :(

 

Pozdrawiam

 

Ksero jest na kardkach A4 zazwyczaj :buttrock:, więc ew. bede mógł komuś wysłać. Jak by ktoś był zainteresowany to na PW zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Mam zamiar kupić kdx 125 za nie duże pieniądze sprowadzonego z niemiec za 3200zł na sprzedaż. I on posiada dwa braki:

Pierwszy to trzeba kupić do niego tarcze przednią zacisk przedni bo tych części w moto nie ma, i mam pytanie czy od jakiegoś innego kawasaki podejdą te części bo części do kdx jest na naszym rynku mało.

 

Drugi brak to to że nie ma on głowicy i nie wiem gdzie ją kupić. Ale słyszałem na tym forum że silnik w kdx jest od jakiegoś kx czy to prawda???? Jeśli tak to z jakich roczników kx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za taka kase ? z takimi brakami? no co Ty....

sama tarcza "nowa" ze 150zł (tyle dałwałem do RMX i do KDX patrzyłem podobnie)

zacisk tez troche będzie kosztował.. jak wogole znajdziesz.

a jezeli chcesz głowice od KX-a załozyc to (chyba) trzeba tez cylinder, bo w KDX-e cylinder trzyma sie na 5, a w KX-e na 4.

 

a z tego co ja kupuje czesci do KDX-a z 93 to biore od KX 91 :]

 

JAK SIE MYLE TO POPRAWCIE:PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za taka kase ? z takimi brakami? no co Ty....

sama tarcza "nowa" ze 150zł (tyle dałwałem do RMX i do KDX patrzyłem podobnie)

zacisk tez troche będzie kosztował.. jak wogole znajdziesz.

a jezeli chcesz głowice od KX-a załozyc to (chyba) trzeba tez cylinder, bo w KDX-e cylinder trzyma sie na 5, a w KX-e na 4.

 

a z tego co ja kupuje czesci do KDX-a z 93 to biore od KX 91 :]

 

JAK SIE MYLE TO POPRAWCIE:PP

 

 

 

No to już nie wiem brać czy nie brać za taką za drogo? I jeszcze dodam że przebieg to 27tyś a stan to tylko siedzenie taką ma małą z boku dziurke. Bo moto z wyglądu wyjeba....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obicie siedzenia u mnie kosztuje 30zł...

sam podejmij decyzje czy brać czy nie.. twoja kasa...

a jak nie kdx to rx...

ja kupiłem za 4 tys. ale przynajmniej motor stał 5km od mojego domu, jeździłna nim kolega i wiec co i jak , i wiem ze dbał o motor... i jestem z niego zadowolony:]

www.allegro.pl

polecam;]

Edytowane przez lon_91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Mam zamiar kupić kdx 125 za nie duże pieniądze sprowadzonego z niemiec za 3200zł na sprzedaż. I on posiada dwa braki:

Pierwszy to trzeba kupić do niego tarcze przednią zacisk przedni bo tych części w moto nie ma, i mam pytanie czy od jakiegoś innego kawasaki podejdą te części bo części do kdx jest na naszym rynku mało.

 

Drugi brak to to że nie ma on głowicy i nie wiem gdzie ją kupić. Ale słyszałem na tym forum że silnik w kdx jest od jakiegoś kx czy to prawda???? Jeśli tak to z jakich roczników kx.

 

Za drogo !! Ja za swojego KDX'a pewnego czasu dałem 3 tyś.zł- był w bardzo dobrym stanie no i zarej. w Polsce. Ostatnio stało kilka KDX'ow na allegro w przystępnej cenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba kupię tego kdx gadałem tera z kolesiem co chce go sprzedać mówi że mi zacisk załatwi z niemiec i z ceny zejdzie do 2800zł . I na necie patrzłem na tarcze do kdx i nie moge nigdzie znależć nie wie ktoś gdzie moge kupić taką tarcze podajcie link-a? A może mógł bym kupić w salonie kawasaki dostanę taką?

 

To chyba kupię tego kdx gadałem tera z kolesiem co chce go sprzedać mówi że mi zacisk załatwi z niemiec i z ceny zejdzie do 2800zł . I na necie patrzłem na tarcze do kdx i nie moge nigdzie znależć nie wie ktoś gdzie moge kupić taką tarcze podajcie link-a? A może mógł bym kupić w salonie kawasaki dostanę taką?

 

To chyba kupię tego kdx gadałem tera z kolesiem co chce go sprzedać mówi że mi zacisk załatwi z niemiec i z ceny zejdzie do 2800zł . I na necie patrzłem na tarcze do kdx i nie moge nigdzie znależć nie wie ktoś gdzie moge kupić taką tarcze podajcie link-a? A może mógł bym kupić w salonie kawasaki dostanę taką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.olekmotocykle.pl/index.php?site...idK=112&idP=114 :buttrock:

Tutaj jest na stronie, ale lepiej zadzwoń. Cena i tak jest za duża. KDXa dobrego można znaleźć za 3000zł, a nie szukać głowicy jeszcze i jakiegoś zacisku.... Tak w ogóle to co się stało z tą głowicą? zgubił? bo tego zabardzo nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.olekmotocykle.pl/index.php?site...idK=112&idP=114 ;)

Tutaj jest na stronie, ale lepiej zadzwoń. Cena i tak jest za duża. KDXa dobrego można znaleźć za 3000zł, a nie szukać głowicy jeszcze i jakiegoś zacisku.... Tak w ogóle to co się stało z tą głowicą? zgubił? bo tego zabardzo nie rozumiem.

 

 

 

 

Z tą głowicą to muwi że już takiego przywiuzł z niemiec. Ale chyba go nie biore wezme innego pewniejszego bo głwicy to szukać mi sie nie chce. A myśle nad innym KDX-em co myślicie o tym http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M382471 wydaje mi sie że może być dobry rocznik mały przbieg ale cena w kit tyle to ja mam jeszcze pieniędzy ale jeszcze poczekam może sie trafi okazja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...