Skocz do zawartości

KTM 125 SX a KTM 125 EXC-Różnice


Rekomendowane odpowiedzi

jak będziesz ostro pałować setke jak kolega to złapiesz się za głowę ile to kosztuje. Policz sobie 12 tłoków każdy po 360zł + 3x kładzenie nikasilu(1100) a gdzie reszta ?

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESTES w OLBRZYMIM BLEDZIE ENDUROMASTER !! nie wiem czy miales okzje widziec ten material (nikasil ) :-D to jest praktycznie nie zniszczalne jezeli w czasy wymieniasz tloczki!! a jezeli juz jestes takim zawodnikiem ze odczujesz ta jedna czy ryske(jaka po 12 tloczkach w przeciagu sezonu :-D nie watpliwie powstanie )!! Nie znam typa co mial by tyle sil i zapalu zeby wyjezdzic 12 tlokow w exc !! moj przyjaciel filu bardzo duzo jezdzi i spytaj sie go ile wymienil tlokow??!! wiec nie przerazaj kolegow!! A co do kolegi proponuje wr 250f poniewaz To wspanialy motocykl ktory da poczatkujacemu wiecej radosci niz exc(MOIM ZDANIEM). Piontka chlopaky :!: :!: :!: :-) poza tym duzo placisz za te tloki :) vertex wcale nie jest taki drogi jak napisales filu napewno wam taniej zalatwi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GADANIE GLUPIE' date=' JAK MOTOR DOBRZE JEZDZI TO DAWAC MU W KITE, JAK ZACZNIESZ CZUC ZE SPADA MOC LUB GDZIE PIERSCIONKI BRZECZA TO WTEDY TLOK MOZNA SPRAWDZIC CZY JUZ MA JAKIES ZUZYCIE ;)[/quote']

 

Hahahahahahahahahahah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P ;) :P :) ;) ;)

 

Wielki Szacunek dla Ciebie kolego.

Przygotuj się na duże koszty z takim podejściem :lol:

 

Sory, ale poprostu mnie to rozwaliło jeszcze napisane dużymi literami, aby każdy zauważył :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy po 4 tłokach jest próg na gładzi wyczuwalny po palcem to chyba normalne że nikasil szlaq trafił, wydaje się to nienormalne ale tak jest gdy się "jeździ" tłoczek trzeba wymienić raz na 3-4 tyg. a w yz125 jest takie dziwne cuś że po 3-cim tłoku pęka żeberko w kanale wylotowym i trzeba nową tuleję z nikasilem. Nie wiem czy dokładnie tak samo jest w sx . Ja jak bym teraz kupował sprzęta to tylko 4T (przy mojej jeździe)

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w yz125 jest takie dziwne cuś że po 3-cim tłoku pęka żeberko w kanale wylotowym i trzeba nową tuleję z nikasilem.

Nie wiem skąd masz takie informacje ale to nieprawda. mam do czynienia z wieloma yz 125 nmiekróre mają juz selekce D i znajomi mają je dłuższy czas. Tłoków zmniili dużo więcej niż 3 i nic sie nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GADANIE GLUPIE' date=' JAK MOTOR DOBRZE JEZDZI TO DAWAC MU W KITE' date=' JAK ZACZNIESZ CZUC ZE SPADA MOC LUB GDZIE PIERSCIONKI BRZECZA TO WTEDY TLOK MOZNA SPRAWDZIC CZY JUZ MA JAKIES ZUZYCIE ;)[/quote'']

 

Hahahahahahahahahahah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P ;) :P :) ;) ;)

 

Wielki Szacunek dla Ciebie kolego.

Przygotuj się na duże koszty z takim podejściem :lol:

 

Sory, ale poprostu mnie to rozwaliło jeszcze napisane dużymi literami, aby każdy zauważył :P

Caps Lock mialem wcisniety,aze akurat pisalem po %% to inna sprawa. Ale i tak uwazam ze dobrze napisalem. Np. u mnie w motorze zaczal brzeczec pierscionek/pierscionki(nie wiem ile tam jest pierscionkow ale chyba jeden bo nigdy jeszcze nie zagladalem do srodka), to jutro rozbieram motor i zobacze z kumplem co w srodku sie dzieje,zapewne tlok i pierscien do wymiany.A takie powiedzenie:"po 30 h wymiana" to co ze stoperem jezdzisz te 30h i wymieniasz pozniej tlok? Jak ma peknac tlok to Ci peknie w najmniej przewidywanym momencie . Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...