Skocz do zawartości

Tłok to ETZ jaki ?


viperPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

 

Na ten sezonik zrobie szlif zeby nie bylo mi malo mocy i zeby motorek malutko palil ;-). Stoje przed problemem: jaki tlok tzn jaka firma, ponoc dobre są tloki ALMOT`u tak slyszalem z opowiadan ale boje sie polskiego tloka poniewaz paru moich kolegów mialo z nimi straszne problemy a co do oryginalu to hmmm ponoc rozpoznaje sie je po sino aluminiowym kolorku ale jak wiadomo są oszusci co robią jakies badziewia i pakuja jak oryginal hmmm co radzicie moto bracia ? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ognia unikaj polskich tłoków (może nie wszystkich nie znam wytwórców)

Będziesz jechał 60km/h i co 10 km postój i tak cały sezon powodzenia. Taki tłok właśnie kupiłem na Nowolipkach w Warszawie nie polecam!!! Poszukaj dobrego tłoka ale adresu miejsca gdzie taki można nabyć nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kiwigips

przejdz sie do najwiekszego sklepu ktory sprzedaje czesci motorowe w twojej okolicy i popros czy moga ci sprowadzic orginalny tlok z niemiec. kolega tak kupil wal, biegi, zebatki, i to byl taki sobie sklep w nie durzym miescie. albo poszukaj na internecie niemieckich firm to ci wysla poczta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem niby oryginalny tłoczek w malej miescinie Lipiany ( kolor taki siny ) , bo jak wiadomo to Pl i inne dziadoskie tloczki są takie swiecące jak psu jajca.) i rozwazam zakup tego tloczka w Lipianach za 55 zł ( kpl ze swozniem , pierscieniami i zabezpieczeniami sworznia)

 

Popieracie ta teorie : ze tloki made in germany sa z koloru takie bardziej sine a polskie i jakies wegierskie są swiecące ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie tylko byle nie polskie. Polskie tłoki puchną czyli jak ma wymar np 25mm to pod wpływem temp zaczyna rosnoć i chwyta go . Cylinder nadaje się wtedy na kolejny szlif. Najlepiej kupić takie w opakowaniu . Tam jest cały komplet chyba są to japońskie bardzo dobre polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

czesc.sluchaj nie kupuj tlokoa jesli nei jestes pewien jaki to jest... ja w tym sezonie zrobilem szlif mojej etki i kupilem tlok turecki(etka chodzi jak zlotoi)silniczek pali na raz nawet jak jest zimny!!jak znajde opakopwanie od tego tloka(komplet)to ci napisze koszt 100 zl komplet!!!! waznajdz mnei na gg to ci podam firme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...