Skocz do zawartości

Spotkanie 4umowe - W-w dziękuje za przybycie Zagranicy :)


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zaraz zaraz nie skumalem... kto ma byc przelozony przez kolano?

No' date=' panowie rzecz jasna! :D Przecież to o nich cały czas jest mowa ;)

 

[ [i']Dopisane: 06-11-2005, 22:00[/i] ]

No ale Browarny z połóką przyjeżdża to nie wiem czy na pewno

Ci zajęci nie wchodzą w grę ;) bo może to być baardzo niebezpieczne :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby niejasnosci nie bylo - niedoszla polowka Pgr'a zjawi sie na 200% - czyt. 2,5 litra :twisted: Teraz robimy zapisy ktore zjeby sie do nas na chate wbijaja cobysmy wiedzieli ile browarow do lodowki wstawic :mrgreen: :arrow: :D

 

Pzdr Cotlet!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli krasnal plus jego broda to już dwie mendy z Bogatynii

Liczone ? Nie wiem o co chodzi' date=' ale fajnie się nazywają !

 

Osobiście organizatorem jestem kiepskim' date=' ale jak doprowadzicie do spotkania to stawiam wszystkim pierwszą kolejkę![/quote']
za ten tekst - podwajam stawkę - pierwsze dwie kolejki na mój koszt
Ja' date=' Adu' date=' Astarte, Aśka, Mishel, Amazonka?, Połówka Browarnego . Prot, PGR, Browarny, krasnal, MarianKa, miro_N, Zenobing, mario1810, Quake, MOC, Pompka? - to jest 18 osób[/quote'']

ja pier...ę :D ale cóż - słowo się rzekło ... ;)

To co Paniom i Panom przy okazji rezerwacji miejsc zamówić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka-> spoko, postawisz przy najblizszej okazji ;) . Jak bym skombinował jakies auto (bo na motocykl to chyba już bedzie za zimno :? ) to może się wybiorę tyle, że nikogo z Was nieznam (a co gorsza Wy nieznacie mnie :-D ). A z tego co czytam zapowiada się niezła impreza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co Paniom i Panom przy okazji rezerwacji miejsc zamówić ?

Liczę na Twój dobry gust :mrgreen:

 

to może się wybiorę tyle' date=' że nikogo z Was nieznam (a co gorsza Wy nieznacie mnie [/quote']

Co Ty Pompka godosz! Wpisał sobie Centralna Polska-phi! Kto Ci uwierzy! :-D Ja swoje wiem :D

A tak na poważnie to w większości się nie znamy i po to są organizowane takie spotkania, żeby się właśnie poznać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...