Skocz do zawartości

Spotkanie 4umowe - W-w dziękuje za przybycie Zagranicy :)


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli ktos ma ochote bede mial wolne dwa miejsca i bede wyjezdzal z W-wy ok 15tej do Wrocka na impre (miejsca sa nawet trzy, ale DU matiz tylko w dowodzie rejestracyjnym jest 5 osobowy, chyba, ze znajda sie 3 chetne osoby, ktore lubia sie mocno przytulac, to nie ma problemu).  

 

Ostrzegam, ze woze tym autem psy na szkolenie PT1 wiec osoby z alergia niech mocno sie zastanowia  :mrgreen:

dzięki dzieki, my bardzo chętnie następnym razem skorzystamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odjazd w kierunku Rynku 20.02 Smile Jerry słyszał ? Bo jutro ament mamy aż do 28-ego. Tfu adwent znaczy się.

 

słyszał słyszał tzn zobaczył na własne ślipia bedąc pod wpływem napojów wyskokowych całe przemiłe tow. tylko, że nie był to Rynek hahaha. I jesio jedno gdzie się jutro na bajzel ustawiamy i o której godzinie??

pozdr

PS Ale mnie dziś głowa napindala chyba od tego nieskiego ciśnienia we Wrocku :) :D

jerry

 

============

GSF 600S BANDIT

 

[ Dopisane: 26-11-2005, 11:16 ]

No jeżeli tak na to spojrzeć... Wink Poczekamy zobaczymy Razz

 

A o czym zbereźnik znowu myśli ??

pzdr

jerry

 

============

GSF 600S BANDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jesio jedno gdzie się jutro na bajzel ustawiamy i o której godzinie??

 

Na bajzlu spotaykamy się jak dobrze wyczaiłam z rozmów wczorajszych (a było to trudne zadanie :-D ) o 9 przed bramą :twisted:

 

ps. mnie też głowa boli!! I zastanawiam się czemu :lol: :twisted:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miało być kulturalnie 2 godzinki - 2 piwka...

A kto się uparł żeby po piątym piwie na gorzałkę przejść ? No kto ?

gdzie się jutro na bajzel ustawiamy i o której godzinie??

jak rozmawiałem z PGRem po wyjściu z Tawerny to mówił' date=' że o "eeee-ep-ątej " :-D

tylko' date=' że nie był to Rynek hahaha[/quote']

ale mówią, że byliśmy w Rynku :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA

IMPREZA SOBOTNIA 03.12 ZOSTAJE PRZENIESIONA DO KLUBU STUDENCKIEGO "TAWERNA" Wybrzeże Wyspiańskiego 40 godz. 20.00

tawerna9uy.jpg

 

Ze względu na sprawy organizacyjne i cenowe, po konsultacjach z wieloma osobami z 4um, postanowiliśmy przenieść sobotnią imprezę do "Tawerny"

1. Zarezerwowaliśmy całą loggie - koszt 80 zł. (ok. 2 zł. na głowę)

2. Piwo po 4 zł

3. Wódka (flaszeczka) + sok (1 literek) - 55 zł.

 

Dla niezorientowanych - lokal znajduje się naprzeciwko Gmachu Głównego Politechniki Wrocławskiej

Wszystkim osobom, które zadeklarowały chęć uczestnictwa wysyłam PW z prośbą o zwrotne potwierdzenie przybycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra właśnie tak było jak Cotlet napisał :oops:

Wysłałam już do wszystkich PW z informacją

Pasteurniaków pominęłam bo ich gęby będę jutro na bajzlu oglądać więc osobiście przypomnę :mrgreen: tak wczoraj zachlali, że na pewniaka - nie pamiętają o tym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wczoraj zachlali' date=' że na pewniaka - nie pamiętają o tym [/quote']

Oszczerstwo, my nigdy nie chlejemy, my po prostu degustujemy różne trunki... Niestety czasem z różnym skutkiem.

Co do 3. 12. to zaczynam się bać... Znowu będziemy królami parkietu... :twisted: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga Warszawa!

 

Za długi ten temat, już tak gdzieś od 14 strony nie czytam za dokladnie, nie wiem, czy ktoś z Warszawy się wybiera.

 

Ja prawie na pewno pojadę w sobotę do Wrocławia z Warszawy. Jeśli ktos potrzebuje transportu - służę chętnie. Niestety, jest to PODRÓŻ TYLKO W JEDNĄ STRONĘ (ale dwuznacznie zabrzmiało) :-D bo po imprezie wracam do domu, do Gliwic.

 

Chętne/-ni prosze o tel. 0696 435 190

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zarzuce linkiem do fotek coby zagranicznie wiedzieli jak będzie wyglądał ten dwudniowy zlot moherowych beretów :) :D

Może lepiej nie, bo zagranica się przestraszy i będziemy mieli górę w sobotę dla siebie :twisted: (hmmm... wrzucaj :-D )

 

ps. a tak w ogóle to dzieki za dzisaj... fajnie się z wami chodziło po bajzlu :)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na sprawy organizacyjne i cenowe' date=' po konsultacjach z wieloma osobami z 4um, postanowiliśmy przenieść sobotnią imprezę do "Tawerny" [/quote']

No to trzeba uważać żeby się nie potopić bo Odra blisko :-) echhhh "Tawerna", już mi się gęba śmieje :-D przynajmniej na Pastera jest blisko.

 

Bedem w piątek :D broda w sobotę rano :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...