Skocz do zawartości

Spotkanie 4umowe - W-w dziękuje za przybycie Zagranicy :)


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taaaa ... to był cudowny wieczór poezji ... "Do dna ! do dna ... !" "Jeszcze jeden ! Jeszcze jeden !"  

No i ta kelnerka, która prozą powiedziała: " Szef prosił o korektę decybeli "    - w knajpie, gdzie własnych myśli nie było słychać z powodu muzyki   . BejZ, jak tam gardełko ? Jak trzeba to mam laryngologa znajomego. Wszystkim uczestnikom  za miły wieczór.

Fakt, było nieźle...szkoda, że nie zostaliście do końca:D

Powyjściu z "Czemu nie" zwiedziliśmy jeszcze jakąś knyszodajnie i wstąpiliśmy na browarek do "Garażu" :lol:

 

Za tydzień, przed motobazarem powtórka z rozrywki u nas :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcę do liceum !!! Very Happy Wszędzie - tylko nie u Was. Very Happy Zdaje się, że tylko ja mam czyste konto i moja kolej będzie !

 

Spoko Prot - juz wczoraj mowilem ze jak cos to kruca sciagniemy sasiada do nas i nie bedzie mial wyjscia - chleje z nami albo wp...dol :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruca - Ci co wczoraj sie integrowali w czeskim a potem jeszcze gdzies - co jest z wami Question Rolling Eyes Zaczynam sie martwic o was zjeby - czyzby az tyle mnie ominelo...

 

Cotlet,

martwić to chyba my sie musimy o Was :evil: kto tak zostawia kamratów i idzie z krzyża ... :-D Żałujcie że nie zostaliście dokońca.

Prot czyżby nastał tupot białych mew ?? Wielkie dzieki za zorganizowanie wczorajszej biby i pamiętaj wakacje Krka ;):D

pozdro

jerry

 

============

GSF 600S BANDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BejZ, jak tam gardełko ?

 

Tak to jest jak się za dużo trunków niewiadomego pochodzenia pije, że potem wzrok 8O i słuch szwankuje i człowiek jak wypije to nie dość, że nic nie słyszy i nie widzi to jeszcze drzeć się zaczyna. :evil:

 

 

Ja nie chcę do liceum !!!  Wszędzie - tylko nie u Was.

 

Prot od tej pory masz sobie dzienniczek założyć i jak Cię z Kaśką na jakiejś imprezie na Pasteura nie będzie to masz mieć usprawiedliwienie w tym dzienniczku z pieczątką prezesa związku zjebów. :twisted:

 

 

Taaaa ... to był cudowny wieczór poezji ... "Do dna ! do dna ... !" "Jeszcze jeden ! Jeszcze jeden !"

 

Szacuj jak byk za wczoraj. Dziadek Prot daje rady jak mało kto. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prot od tej pory masz sobie dzienniczek założyć i jak Cię z Kaśką na jakiejś imprezie na Pasteura nie będzie to masz mieć usprawiedliwienie w tym dzienniczku z pieczątką prezesa związku zjebów.

ta ... jest !!!

Dziadek Prot daje rady jak mało kto.

o żesz .... ale reklama na forum :oops: Ale muszę Wam powiedzieć, że warto było się z Wami WSZYSTKIMI (!!!) spotkać. Jesteście bardzo miłymi, młodymi, spokojnymi z niezwykle wysoką kulturą osobistą ludźmi. Rozumiem, że robimy mały replay przed 2 grudnia ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...p=453934#453934

to jest nowy temat na którym (jeśli Michał pozwoli) będziemy sobie spamować, umawiać się na imprezy i opowiadać o nich już po.

Tutaj pozostawmy już same konkrety.

 

IMPREZA

 

PIĄTEK 02.12

Impreza w knajpie "Czeski Film" na ul. Kiełbaśniczej 2

(wejście w bramę hotelu ".... Dwór")

Zarezerwowane jest 18 miejsc siedzących w końcowej salce na dole (tam nikt nie będzie nam przeszkadzał)

Płatne 30 zł. od osoby (Prot już za wszystkich wyłożył - więc do oddania dla Prota)

Cała kwota jest do przepicia lub przejedzenia :mrgreen:

Spotykamy się ok. godz. 18.30 na miejscu - hasło dla kelnerek: Impreza motocyklistów ;)

 

SOBOTA 03.12

Impreza w knajpie "Od Zmierzchu do Świtu"

Knajpa została zmieniona z 2 powodów:

1) Kudłaty nie podał konkretów odnośnie spotkania w Rockerze, także nie wiedzieliśmy na czym stoimy

2) Lokal jest bardzo mały a nas na imprezkę sobotnią już 40 osób się uzbierało

W tygodniu podjedziemy z Protem do w/w knajpy - zrobimy rezerwację i o konkretach Was poinformujemy (tzn. co i ile będzie kosztowało itp.)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam czy nie zorganizaować jakiegoś bang-busa i nie dotrzeć na ta imprezę z 8-osobową ekipą z W-wy i okolic. Z tym, że to narazie nic pewnego bo nie wiem czy będę w tym terminie w kraju. Ale gdyby hipotetycznie byli chętni to wstępną rezerwację można by już zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalo sie... 8O

Kaska odnotuj: Browarny x 1, Polowka po zapoznaniu sie z programem imprezy stwierdzila ze chyba nie jest to miejsce dla niej...

Absorpcja napojow wysokooktanowych co prawda jest u Polowki na wysokim poziomie ale tolerancja dla jednosladow (i rozmow o nich) na znacznie nizszym :)

 

A propos, fajnie ze mam rezerwacje w hotelu kolo Rockersa ktory jak rozumiem jest juz nieaktualny... :roll:

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos, fajnie ze mam rezerwacje w hotelu kolo Rockersa ktory jak rozumiem jest juz nieaktualny...

Spoko Browarny - dokładnie z Rockera do Zmierzchu jest dziesięć minut w kapciach, wleczenie to ok 15 min.. Wszystko pod kontrolą.

 

[ Dopisane: 21-11-2005, 00:25 ]

:-D widzę, że strasznie długo pisałem :) - Aster mnie ubiegł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...