Skocz do zawartości

Spotkanie 4umowe - W-w dziękuje za przybycie Zagranicy :)


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co do trunków.... to nektaru bogów-czytaj gorzałki-nie odmówię Mr. Green

 

kurde jak dla mnie bomba :D:D

jush sie doczekac nei moge :mrgreen: i co gamonie nie wstyd Wam?? piwożlopy jedene widzę że Adu jest wzorem godnym nasladowania hehehe

pozdro

 

jerry

=============

GSF 600S BANDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skonsultowałem tego jeszcze ze wszystkimi mieszkańcami mojej meliny, ale wydaje mi się, że Cotlet, PGR i Michel mnie poprą, żebyście powtórzyli sobie tekst pieśni biesiadnej „O mój rozmarynie”. 8O W szczególności pisze to tych którzy będą u nas spać. :!: Bo jest taka tradycja, że jak wracamy we Wrocku, z imprezy do nas na meline, to sobie śpiewamy, a sztandarowe pieśń to właśnie „O mój rozmarynie” i „Jade jade na motorze”…. :D Więc szykować „pijackie” gardła. :twisted: :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siądziemy sobie spokojnie przy kawie i ciastku' date=' i będziemy rozmawiać jak na każdego porządnego obywatela IV Rzeczpospolitej przystało o POGODZIE [/quote']

 

Bardzo wazne, poniewaz jeszcze nie wszyscy sie znaja, aby kazdy mial na lewej piersi przypiety identyfikator, zawierajacy :

Nick na 4-um :

Imie :

Nazwisko :

Miejscowosc :

Marka, model i rocznik motocykla :

Zanim jeszcze zaczniemy rozmawiac o pogodzie i juz sie wszyscy zbiora, kazdy niech ma swoje 10 min i po kolei opowie, czym sie zajmuje, na czym jezdzil i jezdzi, jaki mial ostatni sezon motocyklowy, z kim z 4-um najbardziej sie trzyma i jakie ma obecnie postanowienie na czas adwentu

 

Dzieki temu zapewne latwiej bedzie nawiazywac kontakty i zapobiegniemy sytuacji, ze kazda grupka bedzie pila w swoim konciku.

 

Wezcie to powaznie pod uwage - zabieram sie do robienia identyfikatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wazne' date=' poniewaz jeszcze nie wszyscy sie znaja, aby kazdy mial na lewej piersi przypiety identyfikator, zawierajacy :

[b']Nick na 4-um[/b] :

Imie :

Nazwisko :

Miejscowosc :

Marka, model i rocznik motocykla :

Zanim jeszcze zaczniemy rozmawiac o pogodzie i juz sie wszyscy zbiora, kazdy niech ma swoje 10 min i po kolei opowie, czym sie zajmuje, na czym jezdzil i jezdzi, jaki mial ostatni sezon motocyklowy, z kim z 4-um najbardziej sie trzyma i jakie ma obecnie postanowienie na czas adwentu

 

Dzieki temu zapewne latwiej bedzie nawiazywac kontakty i zapobiegniemy sytuacji, ze kazda grupka bedzie pila w swoim konciku.

 

Wezcie to powaznie pod uwage - zabieram sie do robienia identyfikatora

Super pomysł jestem ZA :D :) a nawet PRZECIW :lol: :lol:

Myśle, że jednak trzeba ten identyfikator rozszerzyć o:

 

Imię dziewczyny/chłopaka (żeby nie było pomyłek i za zajętych się nie zabierać... mi to tam i tak nie przeszkadza ;) :twisted: ),

Kiedy ostatni raz się kochałeś (coby wiedzieć kto jest najbardziej spragniony, kogo łatwiej do łóżka zaciągnąć ;) :lol: ),

Jaką pozycję lubisz najbardziej (wiadomo, trzeba się dobierać względem zainteresowań :roll: ),

 

Nad innymi się jeszcze zastanowie.

Ale możecie dawać swoje propozycję, mamy jeszcze sporo czasu to wypełnione identyfikatory każdy będzie mógł sobie na piersi zawiesić 8)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ostatni raz się kochałeś (coby wiedzieć kto jest najbardziej spragniony' date=' kogo łatwiej do łóżka zaciągnąć ),

Jaką pozycję lubisz najbardziej (wiadomo, trzeba się dobierać względem zainteresowań ), [/quote']

Nie rob sobie jaj prosze, ja staram sie porzadek w grupie zaprowadzic.

Sporo osob, jak np. ja bedzie sie wstydzilo taki identyfikator sobie w klapie przypiac. Co z tego ze ktos bedzie mial napisane ze kochal sie ostatni raz 2 m-ce temu jesli jego max wydolnosc to raz na 2 lata - podaje tylko przyklad - a o pozycji ulubionej to mysle, ze kto bedzie chcial i bedzie chetny na takie znajomosci to powie podczas swojego 10- min wystapienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczmar napij się bo nie mogę tego czytać....

 

Może jeszcze chcesz wiedzieć jaki mam obwód i długość :?:

 

Coś czuje, że ta impreza będzie jeszcze bardziej hardcorowa niż standardowe libacje...

 

Dzień Dobry mam na imię Piotruś i skończyłem przedszkole numer zero W nienacku. Potem jezdzilem z nienacka do garajdoły do podstawówki i wtedy przejechał mnie komar listonosza. Po roku śpiączki obudziłem się i miałem już 1000 postó na froum.... 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rob sobie jaj prosze' date=' ja staram sie porzadek w grupie zaprowadzic. [/quote']

Ja sobie jaj nie robie :D Nigdy w życiu :lol:

 

Tylko to nie jest spotkanie kółka różańcowego, tylko motocyklistów i nie będę latała jak wariatka z różową ;) karteczką przyczepioną do PIERSI (gołej :oops: ) z wypianymi danymi, co gdzie, kiedy, z kim i dlaczego tak rzadko :twisted:

 

Ale tobie nie bronię, możesz z takim czymś przyjść ;)

Ewentualnie można założyć koszulkę forumową, wtedy będzie wiadomo, kto to i co to ma :)

 

Może jeszcze chcesz wiedzieć jaki mam obwód i długość??
Pytanie... pisz!! Zawsze mnie ciekawił obwód :twisted:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle' date=' że jednak trzeba ten identyfikator rozszerzyć o:

 

Imię dziewczyny/chłopaka (żeby nie było pomyłek i za zajętych się nie zabierać... mi to tam i tak nie przeszkadza :D :twisted: )[/quote']Ale po co sobie utrudniac zycie i kontakty :)

 

Kiedy ostatni raz się kochałeś (coby wiedzieć kto jest najbardziej spragniony' date=' kogo łatwiej do łóżka zaciągnąć ;) :lol: )[/quote']Czuje ze to bedzie widac jak na dloni :lol: :-D :-)

 

Jaką pozycję lubisz najbardziej (wiadomo' date=' trzeba się dobierać względem zainteresowań :roll: )[/quote']

Wyjdzie "w praniu"... najfajniejsze to co owiane tajemnica :roll:

 

Pozdro

 

PS.

Może jeszcze chcesz wiedzieć jaki mam obwód i długość??
Pytanie... pisz!! Zawsze mnie ciekawił obwód

Bo poniekad obwod najwazniejszy :twisted:

BTW: nie najezdzajcie tak na Kaczmara bo sie jeszcze w ogole nie zjawi... a im wiecej ludzisk tym lepiej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle' date=' że jednak trzeba ten identyfikator rozszerzyć o:

 

Imię dziewczyny/chłopaka (żeby nie było pomyłek i za zajętych się nie zabierać... mi to tam i tak nie przeszkadza :D :twisted: )[/quote']Ale po co sobie utrudniac zycie i kontakty :)

No własnie ułatwiać "kontakty" :P

 

Kiedy ostatni raz się kochałeś (coby wiedzieć kto jest najbardziej spragniony' date=' kogo łatwiej do łóżka zaciągnąć ;) :lol: )[/quote'] Czuje ze to bedzie widac jak na dloni :lol: :-D :-)

A jak ktoś dobrze się maskuje :oops: :lol:

 

Jaką pozycję lubisz najbardziej (wiadomo' date=' trzeba się dobierać względem zainteresowań :roll: )[/quote']

Wyjdzie "w praniu"... najfajniejsze to co owiane tajemnica :roll:

Może to i prawda... :twisted:

 

 

Może jeszcze chcesz wiedzieć jaki mam obwód i długość??
Pytanie... pisz!! Zawsze mnie ciekawił obwód

Bo poniekad obwod najwazniejszy :twisted:

Tu mi się przypomniał jeden kawał (nie pamiętam go dokładnie' date=' trochę wymyśliłam sama ;) ):

 

Chłopak zabiera się za dziewczynę. Ściąga jej stanik, majteczkim potem sam się rozbiera. Ona widząc jego przyrodzenie mówi: "Kochanie jakiego ty masz małego ptaszka :oops: ", a on na to: "Może i mały, ale za to jaki WARIAT :twisted: !!".

 

Czyli liczy się jakość... jak wszędzie 8)

 

BTW: nie najezdzajcie tak na Kaczmara bo sie jeszcze w ogole nie zjawi... a im wiecej ludzisk tym lepiej :twisted:

No dobra, ja już nie będę ;) Tyle razy mówił że chce w końcu poznać ludzi z Wrocławia, więc może nareszcie... :twisted:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...