Skocz do zawartości

Honda Nsr 125


Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie' date=' kwestia tego modułu tez mnie zaciekawiła. Skoro ma sportowy moduł to dlaczego go nie zalozy? Przeciez odblokowany motocykl jest ciekawsza oferta, na ktora mysle znalazlby sie szybciej kupiec.[/quote']

 

jak pisalem wczesniej - jezeli byl serwisowany, posiada ksiazke pojazdu i wszystko po kolei tam powinno byc wypisane. Nie pojedziesz - nie zobaczysz - sie nie dowiesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiles sobie druga NSR? Tamta sie rozwaliles czy co? Ja swoja przejezdzilem jeden sezon' date=' zaliczylem kilka wyjazdow i sprzedaje, a drugiej napewno bym nie kupil.[/quote']

 

Noe niestety ta z 2002 mialem przykry wypadek - oczywiscie baba w aucie wyjechala z podparzadkowanej ;/ Potem kupilem ta z 99 roku zeby dokonczyc sezon i teraz na sprzedaz...

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie dobra oferta ?

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=70849940

 

przywieziona z niemiec , w polsce 3 miesiące , niezarejstrowana , zablokowana .

 

Długie rysy składające się z dwóch kierunków + ułamane owiewki = szlif. Długi piękny szlif po asfalcie ze zmianą kierunku sunięcia, czyli najpierw bęc na ziemię a na końcu tylko cudem zatrzymanie o własnych siłach (prędzej na jakiejś przeszkodzie).

 

Całkowicie zardzewiały kolektor wydechowy, dużo rdzy i brudu w innych miejscach. Dużo kurzu na przewodach przy desce rozdzielczej. Ktoś o niego nie dbał albo zaliczył wypadek i odstawił do garażu kilka lat temu. Możliwe że nie zadbał o bezpieczny spoczynek silnika przez dłuższy czas.

 

Wygląda na niezłą minę do obejrzenia tylko w ostateczności. Do ceny należy doliczyć laserowy pomiar ramy, rozebranie silnika (może pająki albo rdza w cylindrach) oraz nowy układ wydechowy (cały).

 

Wiem, wiem - okropny jestem. Na pocieszenie dodam, że kompletnie się nie znam na motorach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to, że wydech zardzewiały o niczym nie świadczy :D wystarczy, że był żadko jeżdzony i stał na dworze [w lecie] wiem bo moja nerka raz stała chyba dwa tygodnie pod wiatą [zadaszenie na dworze, w lecie parkuję tam moto] i pojawiły się pierwsze ślady rczy na wydechu [do usunięcia ręką :evil: ]

 

a, że zakurzony - ojaaa, czasem wypucuje moto, odstawie, przyjde na drugi dzień, patrze a tu już kurzu pełno bo w nocy wiatr wiał :? i w zasadzie kurz na bierząco usuwam tylko z tych miejsc o które mógłbym się pobrudzić :D

 

gorzej, że ten tłumik jest przyspawany, co tylko potwierdza obecność szlifa w historii moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...