Skocz do zawartości

Honda Nsr 125


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Noszę się od pewnego czasu z zamiarem zakupu hondy nsr 125 . Wiem już dość sporo na temat tego motocykla , jednak nurtują mnie 2 rzeczy . Mianowicie moc tego motocykla całkowicie odblokowanego nie różni się zależnie od roku w którym został wyprodukowany ( chodzi mi o lata 1998-2001 włącznie ) i wynosi 28.5 KM ? Bo mam ofertę tego motocykla z roku 99 oraz 01 i wiem że ten z roku 99 odblokowany ma 28.5 koni a ten z 01 jest zablokowany i nie wiem ile bedzie miał koni po odblokowaniu . Nastepnym moim pytaniem jest to , czy metody odblokowania tego motocykla są takie same niezależnie od rocznika , tj. czy model z 2001 odblokowuje sie w ten sam sposób co ten z 99 . Jeśli to może coś pomóc to motocykl jest z Niemiec . Pozdrawiam i dzięki z góry za wszystkie odpowiedzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj . Widze że jesteś nowa. Więc radze Ci poszukać a wyszukiwarce forum. o Nsr było duuuuuzo tematów. A co do mocy bedzie taka sama . I wszystko w odblokowywaniu jest takie same . NO ale poszukaj w archiwum bo i o odblokowywaniu duuzo było pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :(

NSR im starsze tym mocniejsze - wersje na starej ramie miały ponoć moc 33 KM, wersje z ramami nowego typu już tylko te 28.5 KM. Są to wyżyłowane dośc znacznie silniki. Co do blokad to w modelu z 99 i modelu 01 blokady ściąga się w podobny sposób. Jeżeli bedziesz chciała wiecej informacji o NSR to pisz, akurat miałem takiego cudaka i niestety z powodu nieznajomości podstaw mechaniki [to było prawie 2lata temu - teraz już coś tam wiem :-) ] mozna powiedziec ze kupilem lekko :P zarżniętego sprzęta. Jak cos to pisz - gg i maila masz w profilu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aldarion, widze ze jestes zainteresowana kupnem NSR i na dodatek jestes z krakowa :( Ja mam na sprzedaz 99 rocznik i to na dodatek blisko Ciebie :P

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po odblokowaniu moc będzie taka sama 28KM, ale sprowadzając z niemiec zablokowaną masz 15KM i pełny zestaw blokad :mrgreen: różnie ludzie powiadają, w zależności od tego skąd są, odblokowanie około 300-400zł (chyba, że będziesz to robić sama :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe widze ze wystrzałowa dziewucha z Ciebie :( i oto chodzi :P

 

ten egzemplarz po odblokowaniu [dobrym] bedzie miec te 28 kucy i bedzie sie go odblokowywalo podobnie jak w innych modelach [00,99]

 

pzdr - kilu

 

jak cos to pytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem 2002 rocznik i mialem odblokowane wszystko co moglobyc. tzn:

- wydech

- modul

- zebatki zmienione

- ustawianie zaworu

- wieksze dysze

i leciala tylko 130 ;/ A znam wiele osob co maja nsrki w tych rocznikach i zadnemu nie udalo sie odnalezc odpowiedzi na ta zagadke...

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem 2002 rocznik i mialem odblokowane wszystko co moglobyc. tzn:

- wydech

- modul

- zebatki zmienione

- ustawianie zaworu

- wieksze dysze

i leciala tylko 130 ;/ A znam wiele osob co maja nsrki w tych rocznikach i zadnemu nie udalo sie odnalezc odpowiedzi na ta zagadke...

 

no bylo pare takich osob na 125.pl co miały niby wszystko odblokowane a sprzęty szły im 130 :roll:

 

jakie miałeś gumy? (ja 110 i 150)

jake miałeś zębatki? (14 i 38)

 

z czystej ciekawości pytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a moze odpowiedz na pytanie czemu nsr nie leci wiecej niz 130 jest w tym, ze musiala sie przystosowac do ogolnych norm jakichśtam itp? Moze po prostu stwierdzono, że jeżeli obniży się moc, to więcej osób je kupi ze względu na to iż będzie mniej awaryjna... Najlepiej napisać zapytanie do Hondy - ciekawe co odpiszą...

 

A tak jeszcze od siebie - fajnie że powiększa się grono NSRkowcoof na forum :) Ja niestety ten czas mam już za sobą [mój nowy sprzęcik, ktory mysle ze zloze na wiosne w avatarku :D - sama rama bez dynama :) ], ale miło go wspominam [ahh te litry oleju, smaru itp. które się przelewały przez moje łapska :D ]. Życzę udanego zakupu [zarówno Tobie Aylie jak i Tobie Aldarion] jak i bezawaryjnego i bezstresowego śmigania :D

 

pzdr - kilu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...