Skocz do zawartości

KTM 125 LC2. Potrzebne inf. Co myslicie ?


Maly-PMI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem KTM LC2 i powiem tak, części silnikowe (jak i cały silnik) to DT tyle że wersja z rozrusznikiem i części jest masa, no i tanie. Niestety resztę trzeba kupować od KTMa, np uszczelniacze lag i inne, a to kosztuje. Sam sprzęt jest bardzo miły, dobrze jedzie niestety ze względu na sporą masę na tor nie nadaje się jak dla mnie. Do lekkiego enduro polecam jak najbardziej.

Kristi. A jak bys porownal do RX 125? Jak przy niej wypada.

 

Coraz bardziej sie przekonuje do RX-a. I jak bedzie jakis do kupienia to wezme. Szukam w tej kolejnosci:

1. Honda CRM

2. Aprilia RX, KTM

3.DT

JA ogolnie to tylko w necie szukam moto. Na niemieckich stronach i czesto cos jest.

THX i pzdr !!

 

Nie wiem jak zwykły RX 125, bo miałem 160, ale chyba nie można porównywać go do LC2, przede wszystkim zawieszenie RXa jest dużo lepsze, wydaje się bardziej poręczna (mimo że wyższa). Jeździłem obydwoma sprzętami na torze (oczywiście dopiero się uczę) i RX jest dużo łatwiejszy w prowadzeniu, no i lądowanie po skokach też jest o wiele przyjemniejsze. LC2 to raczej sprzęt do spokojnego enduro i na ulicę, a RX spokojnie nada się i do ostrego enduro i na tor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak siedzial i podobno bylo spoko. Rx jest wysoki ale siada. Ja tez mam tyle i to nie bedzie problemem. Nie kieruj sie tak bardzi wysokoscia sidola ;)

BaRy ma 165cm i lata na wr o wysokosci siodal 998mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze Enduroguy ma podobny wzrost' date=' sziedziales na RX ?? [/quote']

Jezdzilem RX'em, siedzialem na tym i w sumie mimo ze jest dosc potezny zbytnio mi to nie przeszkadzalo! Zdecydowanie pewniej jednak sie czuje na KDX! Z Twoim wzrostem on bedzie idealny bo bedziesz siegal calkiem calkiem do ziemi (nie calymi stopami), a mi sie wydaje ze przy przejazdzach przez rzeki czy bloto czasem warto sie jest podeprzec ;)

 

BTW CZ jest jeszcze wieksza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...