Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

@ luk1977

po moim ostatnim szlifie , a byl naprawde niewielki tez skrzywilem kierownice na domiar zlego pekl plastik..plastik dalem do spawania..potem extra orginalny lakier i przy montowaniu calosci okazalo sie ze plastik nie jest taki jak kiedys - przy motowaniu szyby, stelaza lusterka, lusterka prawie nic nie pasowalo - jak prawa strona idelanie jak w maslo, lewa jest obecnie ponaciagan..po skrecniu calosci widac ze lewa czesc czaszy sciaga calosc w dol, widac to po brzegach szyby - lewy jesy nizej od prawego... ostatnio tez doszedlem do wniosku ze kierownica jest przekrzywiona deczko - palcami obijam o bak przy maksymalnym skrecie w leweo... takie sa skutki moze 4-5metrowego szlifa.... pisze to tak dla otuchy zebys sie nie przerazal tak swoim sprzetem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przecież mnie też chodzi o bezpieczeństwo. Nie chcę jeździć na takim sprzęcie, który coś tam ma nie tak. Dlatego pytam o poradę, pojadę do serwisu, chcę to wszystko sprawdzić. Jeśli okaże się, że wada jest do poprawienia (albo jej nie ma wcale) to super, jak coś będzie nie w porządku to wtedy będę się martwił. Nie mam zamiaru ryzykować swoim życiem i zdrowiem. Moto wygląda na moje oko w porządku, poza tą kierownicą. Widziałem go świeżo po dzwonie i wiem jakie były uszkodzenia. Mimo to liczę, że coś uda się z tego zrobić. Jak pisałem po przejechaniu 30 km moto mi się super podoba, świetnie się prowadzi, kopa ma nieziemskiego jak dla mnie, wygodna pozycja itp. Z resztą każdy wie o czym piszę. A jak nie ten fazer to nie będę miał moto na ten sezon. Bo nie chcę jeździć na Ninja ZX6R (to w sumie moja druga opcja), za stary jestem :) i nie wygodne to jest. Bo Fazer 600 to jest to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z krzywą ramą też?

mnie chodziło o bezpieczeństwo, chyba mnie Ario źlę zrozumiałeś :icon_exclaim:

U mnie owiewka po tamtym sezonie też jest lekko przesunięta. Ostatnia rzecz jaka mi na szczęście pozostała do zrobienia. Jest to na tyle niewielka wada, nie przeszkadzająca w jeździe, że osobiście nie widzę powodu żeby rezygnować z jazdy. Z jednym serwisem już jestem praktycznie umówiony na naprawę także będzie git.

Podobne usterki jak widzę mają popek i luk, i w sumie nie dziwie im się że brykają.

Grunt, że w motocyklu serce jak dzwon i koła proste :icon_exclaim:

Krzywa rama to jest całkiem inna bajka, także praktycznie nie ma czego porównywać.

Edytowane przez Boniek

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam jakiegoś alarmu do FZ6... :icon_exclaim:

Co myślicie o tym?

http://moto.allegro.pl/item192663873_hurt_..._z_pilota_.html

Jak wiadomo FZ6 ma trochę tej elektroniki, immobilizer itp. i nie chciałbym czegoś uszkodzić takim alarmem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam jakiegoś alarmu do FZ6... :wink:

Co myślicie o tym?

 

Na alarmach się nie znam, z resztą wkrótce też będę jakiegoś szukał. Ale za tą cenę nie wiem czy będzie jakiś ekstra. Kumpel ma alarm kupiony też na allegro za 249 złotych (jest dużo takich ofert) i jak na razie nie narzeka, wszystko spisuje się ok, z tym, że on to montował w skuterze, który elektroniki ma mniej niż fazerek.

 

@boniek

Dzięki za komenty i porady. Dzisiaj prawdopodobnie podjadę (na razie samochodem :lalag: ) do serwisu i umówię się na wizytę z moim moto, co by go prześwietlili na siódmą stronę :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z krzywą ramą też?

mnie chodziło o bezpieczeństwo, chyba mnie Ario źlę zrozumiałeś :notworthy:

 

na to wychodzi :notworthy: oczywiście ma jeździć znaczy, że ma być sprawny do jazdy :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam jakiegoś alarmu do FZ6... :)

Co myślicie o tym?

http://moto.allegro.pl/item192663873_hurt_..._z_pilota_.html

Jak wiadomo FZ6 ma trochę tej elektroniki, immobilizer itp. i nie chciałbym czegoś uszkodzić takim alarmem wink.gif

A nie można było wysępić alarm Patrol Line przy kupnie sprzęta? :)

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M290136

Kumpel niedawno założył do R6 i sobie chwali.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie można było wysępić alarm Patrol Line przy kupnie sprzęta? :)

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M290136

Kumpel niedawno założył do R6 i sobie chwali.

Podobno przy zakupie nówki u nas można kupić taki alarm za 1zł, ale ja kupowałem moto w Niemczech i tam mają trochę inne zasady niż u nas, a szkoda... :)

Mówi się trudno, ale co powiecie o tym co podałem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno przy zakupie nówki u nas można kupić taki alarm za 1zł, ale ja kupowałem moto w Niemczech i tam mają trochę inne zasady niż u nas, a szkoda... :)

Mówi się trudno, ale co powiecie o tym co podałem? :)

Wszystko w podanej aukcji jest ładnie napisane, nawet po kilka razy, tylko nazwy producenta tego alarmu brakuje. Bo model AL-628 mówi tyle samo co KU-987 itp itd Wygląda to na jakiś no name.

 

Kiedyś trzeba się spiknąć i porównać 2 generacje Fazera :) Daleko nie mamy :)

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam jakiegoś alarmu do FZ6... :)

Co myślicie o tym?

http://moto.allegro.pl/item192663873_hurt_..._z_pilota_.html

Jak wiadomo FZ6 ma trochę tej elektroniki, immobilizer itp. i nie chciałbym czegoś uszkodzić takim alarmem wink.gif

 

Ja polecam TEN alarm. Widziałem jak działa i troszkę go potestowałem. Jest tego troche na AlleDrogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...