Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Radzę jeszcze dokupic do zestawu nową nakrętkę na zebatkę zdawczą i nowe zabezpieczenie na nią ;)

Dostępne na Allegro :icon_razz:

http://www.allegro.pl/item161398292.html

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest to solidna robota lub/i oryginał czy rzemieslnicza podroba zrobiona z maslanego materiału?

Nakrętka jak nakrętka :) Wygląda tak samo jak ta co brałem w salonie.

Możesz do nich napisać i spytać się o kod części który powinien być na oryginalnym opakowaniu.

Wg fiszek które mam, kody są takie:

Podkładka 90215-21022-00,

nakrętka 93440-52014-00

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci: na jaki sie zdecydowales ?

Bo sie wahom miedzy Maxxia a V46 :-)

 

pozdr

ladzior

 

Polecono mi V46, i jak nie zobacze czego równie fajnego, w lepszej cenie to ten kupie.

 

 

 

I pamietaj o odpowiednim momencie :-)

 

pozdr

ladzior

 

 

70 Nm przód ( i 60 tył) Pamietam jak swoje dokręcałem.

 

 

(I jeszcze jedno)

Po dłuższym postoju jak przekrecam stacyjke-(jeszcze przed odpaleniem) zawsze słysze takie " prrrrrrrrrrrrrrrrr prrrrrrrrr prrrr prrrp prr pr i koniec. ( to jest odgłos dochodzący spod siedzenia- tak mi sie wydaje- Z reg. napiecia ?

Po jednym dniu postoju trwa to krótko- ułamek sekundy- ale już po miesiacu ze 3-5 s.

Jak sądze jest to typowe- Czy ktoś wie co tak "pyrka" ?

Edytowane przez CiasnyBaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(I jeszcze jedno)

Po dłuższym postoju jak przekrecam stacyjke-(jeszcze przed odpaleniem) zawsze słysze takie " prrrrrrrrrrrrrrrrr prrrrrrrrr prrrr prrrp prr pr i koniec. ( to jest odgłos dochodzący spod siedzenia- tak mi sie wydaje- Z reg. napiecia ?

Po jednym dniu postoju trwa to krótko- ułamek sekundy- ale już po miesiacu ze 3-5 s.

Jak sądze jest to typowe- Czy ktoś wie co tak "pyrka" ?

 

Easy :icon_mrgreen:

 

To pompka paliwowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Easy :biggrin:

 

To pompka paliwowa...

No własnie, zawsze mnie to zastanawiało i dręczyło co to może być. Pompka, czy jakiś przekaźnik??

Jak moto stoi dłużej, zwłaszcza przy niższych temperaturach otoczenia, to pyrkanie jest niemiłosiernie dłuuugie:)

W ciepłe dni, lub w czasie regularnej eksploatacji sprawa ogranicza się do jednego "pyk" :P

Zauwazyłem też, że jeżeli po dłuższym postoju przekręcę stacyjke w pozycje "ON", a awaryjny wyłącznik pradu jest w pozycji "OFF", to pyrkanie nie występuje. Wyłącznik w pozycję "ON" pyrkanie pojawia się znowu, ale zdecydowanie krócej :)

Z kolei jezeli: Stacyjka "ON", wyłacznik "OFF" i odczekam nieco dłuższy czas, to w momencie włączenia czerwonego przycisku na "ON" pyrkania nie ma ;)

 

Ale zamieszałem, ale ciekaw jestem czy można to jakoś wyelimonować ?? :D

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie, zawsze mnie to zastanawiało i dręczyło co to może być. Pompka, czy jakiś przekaźnik??

Jak moto stoi dłużej, zwłaszcza przy niższych temperaturach otoczenia, to pyrkanie jest niemiłosiernie dłuuugie:)

W ciepłe dni, lub w czasie regularnej eksploatacji sprawa ogranicza się do jednego "pyk" ;)

Zauwazyłem też, że jeżeli po dłuższym postoju przekręcę stacyjke w pozycje "ON", a awaryjny wyłącznik pradu jest w pozycji "OFF", to pyrkanie nie występuje. Wyłącznik w pozycję "ON" pyrkanie pojawia się znowu, ale zdecydowanie krócej ;)

Z kolei jezeli: Stacyjka "ON", wyłacznik "OFF" i odczekam nieco dłuższy czas, to w momencie włączenia czerwonego przycisku na "ON" pyrkania nie ma ;)

 

Ale zamieszałem, ale ciekaw jestem czy można to jakoś wyelimonować ?? :icon_exclaim:

 

 

Zamieszałeś, zamieszałeś :icon_razz:

 

Nie wiem po co się tym w ogóle przejmować.

Wydaje mi się, że jest to kwestia napełnienia komór pływakowych w gaźniku. W momencie gdy nie ma tam paliwa pompka będzie tykała dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą pompką też na początku nie wiedziałem o co chodzi :icon_exclaim: GS takich dźwięków nie wydawał więc myślałem, że już na starcie coś się zrypało w Fazerku ;) A to taka wyższa technologia :icon_razz: Nie ma się czym przejmować.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą pompką też na początku nie wiedziałem o co chodzi :banghead: GS takich dźwięków nie wydawał więc myślałem, że już na starcie coś się zrypało w Fazerku :wink: A to taka wyższa technologia :flesje: Nie ma się czym przejmować.

 

Nie wiem dlaczego ale ja od razu wiedzieałem, że to jest pompka :crossy: W samochodach tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zamieszałeś, zamieszałeś :crossy:

 

Nie wiem po co się tym w ogóle przejmować.

Wydaje mi się, że jest to kwestia napełnienia komór pływakowych w gaźniku. W momencie gdy nie ma tam paliwa pompka będzie tykała dłużej.

Nie no, nie przejmuje się tym, ale wolałbym żeby robiła to dyskretniej :) Np. Sssssss, albo bzzzzzz ;)

 

Z tą pompką też na początku nie wiedziałem o co chodzi :wink: GS takich dźwięków nie wydawał więc myślałem, że już na starcie coś się zrypało w Fazerku :P A to taka wyższa technologia :buttrock: Nie ma się czym przejmować.

Ech normalnie technologia NASA :banghead: Jednak Fazer 600 to jest to.....ale przydałby sie literek :flesje:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...